Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül fogom leélni az életem ha hiányzik belőlem a férfi szerep, férfiasság?

Figyelt kérdés
Pl: abszolút nincs bennem az hogy kezdeményezzek, udvaroljak egy nő iránt. Egész más dolgok érdekelnek, foci, autók F1 stb-től kiráz a hideg. Személyiségben is inkább egy érzelmes, lágy, visszafogott , empatikus kedves valaki vagyok.....
2017. okt. 24. 17:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%

"Odamegy az illetőhöz, randira hívja, elhívja ide oda, inkább ő keresi a másikat, nagyobb arányban vesz neki virágot, ajándékot stb."

Tehát tulajdonképpen fingod nincsen róla, hogy mi az az udvarlás, de abszolút nincs benned a vágy, hogy csináld? Érdekes hozzáállás.

2017. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sok esélyed nincs.

A legtöbb nő férfit akar. Pont.


Persze, lehet, hogy belefutsz egy végsőkig elkeseredett, domináns nőbe, akinek mindegy, csak valaki legyen, és élvezi, ha csicskáztathat. Esetleg kell neki egy balek, aki eltartja.

2017. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Dominakkal ismerkedj. Azoknsk csak a te tipusod jon be.


N

2017. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem pl. nem hiányozna a klasszikus udvarlás, az érzelmes, empatikus embereket kedvelem, az meg nem érdekelne senkinél, hogy hidegen hagyja a foci meg az autóverseny, ez csak hobbi. Talán a kezdeményezés az egyetlen, amin változtathatnál, ha javítani akarsz az esélyeiden, mert a nők nagy része nem fog direktben odamenni és felcsípni téged.
2017. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!