Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szexrobotok => ellenforradalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexrobotok => ellenforradalom a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Az nagyjából közismert tény, hogy a nők a férfiak 20%-ára hajtanak igazán, őket tartják nagyon vonzónak, és legfeljebb csak még 50-60% ezen felül az, akit talán elfogadnak jobb, mint a semmi alapon, ezzel szemben a férfiak a nők felső 40%-át találják nagyon vonzónak, ezen felül még 55%, akit elfogadnának jobb mint a semmi alapon.

Azaz a férfiak sokkal hajlamosabbak kompromisszumokat kötni, lejjebb adni az igényeikből, tehát egy nő számára sokkal nagyobb a választék, mint egy férfi számára.


Talán nem is kell mondani, hogy a nőknek persze ez baromi kényelmes helyzet, mert ebből kifolyólag szexre, vagy laza kapcsolatra könnyen találnak partnert, a legrondább %-ukat leszámítva még válogathatnak is, ezért az elvárásaik az egekben vannak, hihetetlenül öntudatosak, önteltek és önzőek lettek.


Képzeljük el, mi lesz, ha megjelennek a piacon elérhető áron az intelligens, (majdnem) teljesen emberszerű szexrobotok. Akiknek emberi a mozgása, a tapintása, az illata, egy bizonyos, behatárolt területen még az intelligenciája is, tudnak beszélni, tudnak ölelni, van "orgazmusuk". Ami egyébként 10-15 éves távlatban már abszolút reális.


Szerintetek mi lesz ennek a következménye?


Szerintem, ha ez megvalósul, akkor gyakorlatilag fordul a kocka, hiszen nagyon kevés férfi fog értelmetlen küzdelmet folytatni elérhetetlen nőkért, ha megveheti 89 900 Ft-ért egy életre álmai csaját, gyakorlatilag az egyetlen csoport, aki a hús-vér nőket választja majd szexrobotok helyett, az a felső 10%-nyi alfahím, aki erőfeszítés nélkül megkapja őket, és a nők nagy része találja majd magát olyan helyzetben, hogy nem válogathat egyáltalán a férfiak közül, hanem örülhet, ha egyáltalán talál férfit, aki érdeklődik iránta, hiszen az alfahímek lefölözik a legjobb 20-30%-ot, a maradék 70-80%nyi nővel gyakorlatilag már nem fognak szóba állni.

Hirtelen a nőknek kell majd elkezdeni versenyezni már azokért a férfiakért is, akik nem alfahímek, és a szexrobotoknak köszönhetően önként kivonultak a társkereső piacról.

A nőknek kell majd kaparni, hogy vonzó alternatívát kínáljanak a szexrobotokkal szemben, ha valaha is hús-vér férfit akarnak maguknak.


Mert a nők hús-vér férfit akarnak, ők nem elégednek meg egy szexrobottal, mert lássuk be, a férfiaknak elsősorban szexre van szüksége, emellett ha megkapják némi minimális látszatát az intelligenciának, ezzel már elégedettek is lesznek, nem véletlen, hogy női prostituáltakkal Dunát lehet rekeszteni, férfi prosti meg alig van.


2017. okt. 24. 19:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:

47

Igen, vannak pozitív és árny oldalai is a dolognak...

Minden attól függ hogy melyik irányból nézzük:)

2017. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
91%
#51 látom jobb fogást nem találtál és intelligenciáról papol a g-eci butát kiáltó. Mesélj még. Na mindegy, kár beléd a szó.
2017. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
96%

"Hirtelen a nőknek kell majd elkezdeni versenyezni már azokért a férfiakért is, akik nem alfahímek, és a szexrobotoknak köszönhetően önként kivonultak a társkereső piacról."


Tehát ha te otthon dugogatod a kis tökéletes robotodat, akkor nem mindegy neked, hogy a nők hogy találnak társat maguknak? Eddig sem voltál jelen a társkeresési piacon, ezután sem leszel. Ha eddig nem kellettél a nőknek, akkor ezután sem fogják érezni a hiányodat.

2017. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
75%

Én a Hajnal Bolygó Robotjai című könyvet ajánlanám, Asimov mester tollából (illetve az előzményeit - igen, tisztában vagyok vele, hogy az egész trilógia fiktív) Ez a könyv TÉNYLEG jó.

Érdekelne a véleményed, hogy hogyan oldanák meg a három törvényt ezekben a robotokban, hogyan pontosítanák, hogyan kerülnék el a paradoxonok általi károsodásokat, hogyan lenne képes egyáltalán az ember gesztusainak, szavainak értelmezésére.

Az AI egy csodálatos tudomány, de gyermekcipőben jár.


(Amúgy attól, hogy te egy állat szintjén éldegélő ösztönlény vagy, ne vetítsd ki ezt másokra - mindegy, hogy 1 emberre, vagy hárommilliárdra, ne tedd és kész.)


Mindenesetre azt biztosra mondhatom, hogy nekem aztán nem fog fájni, ha te 10 év múlva veszel egy szexrobotot és többet ki se jössz a házadból.


N

2017. okt. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem viszont nagyon is hasznos "segédeszközök" lehetnek ezek a robotok, a férfiak és a nők számára is. Tuti, hogy meg fogja változtatni a párkeresési szokásokat és az emberi kapcsolatokat és szerintem nagyon is jó irányba. Le is írom, hogy miért gondolom ezt:


- nem keresnénk a külsőre tökéletes partnert, hiszen otthon van a szekrényben a robot, ami az összes szexuális vágyunkat kielégíti és olyan, amilyennek mi azt megálmodtuk. Ezzel előtérbe kerülnek az emberi értékek, ezt ugyanis a robot nem pótolja. A párunk nem egy lepedőakrobata? Na és. Nem számít, hogy a szex nem 100%-os, arra ott a robot. (a válások jelentős része pont az eltérő szexuális étvágy illetve szokások miatt van).

- Kevesebb lesz a félrelépés (bár ehhez el kell fogadni, hogy a robottal történő aktus nem megcsalás). Ha meguntuk a robotot, vehetünk újat, de a párunkkal a kapcsolatot ez nem befolyásolja.

- mindenkinek vannak olyan vágyai, amiket nem mer felvállalni vagy nem akar a párja elé tárni, mert fél attól, hogy ezután mit gondol róla, esetleg tudja, hogy a párjának ez nem jönne be. Ezeket nyugodtan kipróbálhatja a robottal, nulla kockázattal.

- a robotnak nem fáj a feje, nincsenek nehéz napok, munkahelyi problémák, nem feszült, mert a gyerek rossz jegyet hozott. Nem lesznek merevedési gondjai a sokadik menet után, sőt igazából nem is öregszik. Akkor áll rendelkezésre, mikor akarjuk.


Persze két ember intim kapcsolatát soha nem pótolja 100%-osan, viszont ügyesen használva nagyon jól kiegészíti és nem kell ehhez titokban szeretőt tartani, félrelépni.

2017. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 A kérdező kommentje:

#54

"Az AI egy csodálatos tudomány, de gyermekcipőben jár"


Jó, ez is csak egy ilyen divatos bullshit, de ezt nem 40 éves sci-fi regények alapján kéne megítélni. Egyáltalán nem jár gyerekcipőben, az AI-nak köszönhetően a éveken belül állások tízmilliói lesznek tökéletesen feleslegesek világszerte, egyre több helyen váltják le a gépek az embereket, és nem a gyártósorokra kell gondolni, mert az egyszeri laikus még kb. itt tart, de az már bőven a múlt. Az önvezető autók a jelen, de a pénzügyi szektorban, a jogi szférában, az adminisztrációban, a vállalatirányításban, az építőiparban, a filmiparban, a reklámiparban, az egészségügyben, a logisztikában olyan szinten hódít teret magának az AI, hogy arról nektek fogalmatok sincs.

És minél nagyobb teret hódít, annál több pénzt hoz ennek a szektornak, tehát egyre többet tudnak beruházni és egyre több új szereplő száll be, egyre kiélezettebb lesz a verseny, ami egyre gyorsabb fejlődést és egyre több új eredményt hoz, ezáltal még több területet hódít meg az AI, még több pénzt és kompetitort vonz be a szektor, akik megint élezik a versenyt, megint növelik a bevételt, megint többet tudnak majd beruházni a továbbfejlesztésébe, és így tovább.

Hihetetlen forradalom előtt állunk az alkalmazott AI tekintetében, ami egészen rövid távon is gyökeresen alakítja át a világunkat. Már 10-20 év múlva egészen más világ lesz, 30 év múlva pedig már rá sem fogunk ismerni, legalábbis a világ fejlett részére, nyilván a harmadik világ az nem sokat fog változni.


Gondolom az még a magadfajta laikusoknak sem újdonság, hogy a technológiai fejlődés nem lineáris, hanem exponenciális folyamat. Szóval ennyit erről.



"Amúgy attól, hogy te egy állat szintjén éldegélő ösztönlény vagy, ne vetítsd ki ezt másokra - mindegy, hogy 1 emberre, vagy hárommilliárdra, ne tedd és kész."


Én nem vagyok állat szintjén élő ösztönlény, nem is rólam szól ez a történet.

Egyébként meg miért ne vetíthetnék ki sémákat másokra, ha egyszer ezeknek a sémáknak a megléte igazolt tény? Te is ilyen gender-őrült vagy, aki letagadja, hogy a férfiaknak és nőknek vannak a biológiai nemükből fakadó sajátosságaik?

2017. okt. 25. 12:59
 57/68 anonim ***** válasza:

#56


Nem vagyok gender-őrült, de szoktam beszélgetni férfiakkal.


Amiket írsz az AI-ról, mind igaz, pont ezekre értem, hogy gyerekcipő, és főleg nem ér el az átlag emberhez.. nézd meg, mennyibe kerül egy korong alakú "porszívó robot", ami annyit tud, hogy megy faltól falig. Még az is százezer környékén indul, pedog kívül-belül egyszerűbb, mint az általad írt robot.


A három törvénnyel kapcsolatos kérdéseimre nem válaszoltál, pedig azokat őszinte kíváncsiságból tettem fel.


A "40 éves scifi" valamilyen téren a mai napig aktuális.

Természetesen tisztában vagyok vele, hogy a fejlődés exponenciális, de szerintem nem 10-15 év még, mire ezek a dolgok a mindennapi élet részei lesznek. Önvezető autók se krúzolnak fel-alá az utakon teljesen normális jelenségekként. :D

2017. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 Lifeishard ***** válasza:
96%

Kérdező!

Belőled süt az elkeseredettség, a nőgyűlölet.

Nem tudom, lehet, én vagyok egy elbaszott férfi, de szerintem felemelő ÉRZÉS egy gyermek mosolygó arcába nézni (különösen, ha a tiéd), leírhatatlan ÉRZÉS, amikor a párod egy fárasztó nap után kedves szavakkal, meleg étellel és meleg pncival vár, vagy amikor este a mellkasodra hajtja a fejét. Férfiként mondom, a férfiaknak is szükségük van érzelmekre a szex mellett. Lehet, hogy én és az ismerősi köröm vagyunk az elenyésző kisebbség. :D

Neked az érzelmekből csak a keserűség, gyűlölet, megvetés jutott, és én sajnállak ezért.

Az ember tökéletlen, ez igaz, de ezt puffogtatni... frázisok hangoztatásától nem leszel intelligens.

Ahelyett, hogy magadba néznél, másra húzod rá a vizes lepedőt, mindezt az intelligencia köntösébe bújtatva - pedig az ilyen viselkedés az ostobák sajátja.

Ha már feltétlenül szeretnél okosnak látszani, felejtsd el azt, hogy a férfi semmit nem tehet az ösztönei ellen, minden csak biológia meg evolúció, vagy legalábbis helyesen interpretáld:

A magok szórására evolúciós szempontból már közel sincs akkora szükség, nem égető biológiai parancs - a tudomány fejlődése, a társadalom változása szükségtelenné teszi, csakhát a fejlett emberi civilizáció az evolúciós időskálán porszem, és még nem ivódott a génjeinkbe a változás.

Nem TÉGED minősítelek, hanem az érzéseidet, a hozzászólásaid hangnemét, még mielőtt személyeskednél.

32/F

2017. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
40%

#58


És az is nagyon jó érzés mikor tányérral dobálózik, zsarol, minden felelősséget rád hárít, minden nap migrénje van és egy idő után az intimitást nullára csökkenti, mivel a szeretője megoldja ezt a dolgot...

2017. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 Lifeishard ***** válasza:
96%

#59-es, azért idáig el is kell jutni...

Nem minden nő ilyen ám, ezt Te is tudod. Nyilván vannak menthetetlen esetek, de ezek alapján meggyűlölni a nőket... Ti tudjátok.

Amúgy pedig, a kapcsolat egy munka, amibe energiát kell fektetni, formálni a párodat, hogy a tányérdobálásnak még a szele se érintsen meg Titeket; szexrabszolga-robotot tartani egyszerűbb, azt nem kell elcsábítani, vele szemben nem kell férfiasan viselkedni, tudom.

Ezzel az erővel, gyereket se vállaljatok, mert beszarik, hisztizik, nyűgös, szemtelen, nevelni kell, meg kutyát se, mert azzal is foglalkozni kell...

Eszem megáll. Ez lenne a "kedves-aranyos-jófiú" mentalitás? Sírdogálok, hogy minden nő qrva, de azért a férfiaknak csak a szexre kellenek a nők, és én nem teszek semmit HASZNOSAT azért, hogy boldog párkapcsolatom legyen (a folyamatos leszólítás önmagában még nem az), és inkább egy rabszolgát tartanék (mert egy ilyen robot praktikusan az). Hát ehhez csak gratulálni tudok.

2017. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!