Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szexrobotok => ellenforradalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexrobotok => ellenforradalom a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Az nagyjából közismert tény, hogy a nők a férfiak 20%-ára hajtanak igazán, őket tartják nagyon vonzónak, és legfeljebb csak még 50-60% ezen felül az, akit talán elfogadnak jobb, mint a semmi alapon, ezzel szemben a férfiak a nők felső 40%-át találják nagyon vonzónak, ezen felül még 55%, akit elfogadnának jobb mint a semmi alapon.

Azaz a férfiak sokkal hajlamosabbak kompromisszumokat kötni, lejjebb adni az igényeikből, tehát egy nő számára sokkal nagyobb a választék, mint egy férfi számára.


Talán nem is kell mondani, hogy a nőknek persze ez baromi kényelmes helyzet, mert ebből kifolyólag szexre, vagy laza kapcsolatra könnyen találnak partnert, a legrondább %-ukat leszámítva még válogathatnak is, ezért az elvárásaik az egekben vannak, hihetetlenül öntudatosak, önteltek és önzőek lettek.


Képzeljük el, mi lesz, ha megjelennek a piacon elérhető áron az intelligens, (majdnem) teljesen emberszerű szexrobotok. Akiknek emberi a mozgása, a tapintása, az illata, egy bizonyos, behatárolt területen még az intelligenciája is, tudnak beszélni, tudnak ölelni, van "orgazmusuk". Ami egyébként 10-15 éves távlatban már abszolút reális.


Szerintetek mi lesz ennek a következménye?


Szerintem, ha ez megvalósul, akkor gyakorlatilag fordul a kocka, hiszen nagyon kevés férfi fog értelmetlen küzdelmet folytatni elérhetetlen nőkért, ha megveheti 89 900 Ft-ért egy életre álmai csaját, gyakorlatilag az egyetlen csoport, aki a hús-vér nőket választja majd szexrobotok helyett, az a felső 10%-nyi alfahím, aki erőfeszítés nélkül megkapja őket, és a nők nagy része találja majd magát olyan helyzetben, hogy nem válogathat egyáltalán a férfiak közül, hanem örülhet, ha egyáltalán talál férfit, aki érdeklődik iránta, hiszen az alfahímek lefölözik a legjobb 20-30%-ot, a maradék 70-80%nyi nővel gyakorlatilag már nem fognak szóba állni.

Hirtelen a nőknek kell majd elkezdeni versenyezni már azokért a férfiakért is, akik nem alfahímek, és a szexrobotoknak köszönhetően önként kivonultak a társkereső piacról.

A nőknek kell majd kaparni, hogy vonzó alternatívát kínáljanak a szexrobotokkal szemben, ha valaha is hús-vér férfit akarnak maguknak.


Mert a nők hús-vér férfit akarnak, ők nem elégednek meg egy szexrobottal, mert lássuk be, a férfiaknak elsősorban szexre van szüksége, emellett ha megkapják némi minimális látszatát az intelligenciának, ezzel már elégedettek is lesznek, nem véletlen, hogy női prostituáltakkal Dunát lehet rekeszteni, férfi prosti meg alig van.


2017. okt. 24. 19:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
93%

#60

Kár, hogy nem tudom többször felpontozni a kommentjeidet!


#59

Ennyi erővel pasi se kell, mert úgyis csak egy kocsmázós alkesz disznó lesz, aki k.vázik, meg felpofoz. Mert minden férfi ilyen, ugye?

2017. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
49%

#60


Én nem gyűlölök senkit, csak nehéz jó képet alkotni az emberekről, ha gyerekként ezt látod. Gyerekként anyám tényérokkal dobált, apám meg válogatott verési módokat talált ki. Nem tudom hogyan lehetne hinni az "emberi jóságban"...


Kapcsolatom volt kettő és mindkettő a gátlásaim miatt ért véget. "Barátaimmal" is ilyen se veled - se nélküled kapcssolatban vagyok, de kötődni nem tudok senkihez, és ez zavar talán legjobban a világon, és helyettesítem tárgyakkal az embereket. Én már egy sima beszélgetőgépnek is örülnék, mivel az emberekkel nem megy, pedig próbálkozom, de hiába.


Nem jó úgy élni, hogy emiatt járok szarul mindig, most is ha kirúgnak majd, emiatt fog történni, mert nem megy a jópofizás meg az ilyen felszabadult beszélgetések. Bár ha ez megtörténik, feladom. Szóval lehet szurkolni, hogy kirúgjanak...

2017. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
79%

#62

Jaj az örök sláger "szemetek voltak a szüleim" duma... Nekem is azok voltak, vertek, ordítoztak, amit akarsz, meg a nagyszüleim, és?? Sikerült túltennem magam rajta. Nem mondom, kellemetlen emlék, de most akkor életem végéig ezért kéne jégcsapnak lennem, távol tartani magam mindenkitől, stb? Túrót. Feldplgoztam, és most élem világom a legcsodálatosabb emberrel a világon, akit páromnak nevezhetek.

Lépj túl a múlton, nem egészséges amit művelsz.

2017. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
0%

#61


Sajnos az esély benne van, hogy ilyenné válnak... Ez a probléma.


De most úgy általánosságában az emberekkel is probléma van e téren. Minden kis semmiségen veszekednek, sok a "temperamentumos" ember akik őrjöngenek a semmin, kavarnak, ha olyan helyen dolgozol jönnek a hatalmi játszmák ahol végig képmutatást várnak el és használnak fel röhögve a saját terveikhez, az a sok felesleges szívás az emberek baromságai miatt, annyira elkerülhetőek lennének egy kis haladó szellemiséggel.


Gondolok arra, ha valakivel vagy, jól megvagytok, de majdnem minden ünnepen el kell viselni a hülye rokonait, különben "megsértődnek"... És el kell játszani, hogy "háhá de örülünk nektek háháhá" és ÖRÜLNI annak, hogy több óra főzés meg mosogatás a "jutalma" az egésznek, ők meg jönnek egyet ingyen zabálni. Közben ócska poénkodás, Gyuszi bácsi fingszaga, Béci papa századjára is előadja a kamu történetét, hogy "bezzeg 1957-ben ő így meg úgy", a fiatalabb rokonok meg hencgőversenyt kezdenek "mi Kanadába vótunk ám"... Utálom még a saját távoli rokonaimat is, hát még a másét. Nem tudom magam megjátszani általában el is tűnök az ilyen béna "erőltetett ebédekről" hamar. Szerencsére nem tűnik fel senkinek.


Szóval nem tudom van-e olyan nő aki szintén így gondolkodik és a születésnapok-karácsony kombót leszámítva nincs idióta rokonság ámokfutása. Akkor is csak a közleiek (szülő, testvér, sógor) és az sem a potya-zaba a vendégek számára.

2017. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:

#6


Mégis hogyan csináltad? Én is haladgatok a legtöbb fronton, egyedül ez az emberi kapcsolatok ami nagyon meg van állva, pedig próbálkozások vannak, de a vége mindig ugyanaz, egy távolságtartó viszony, semleges gondolatokkal.


És nagyon kínos tud lenni élőben amikor elmegy a hangon és nem tudok beszélni sem, mert egyszerűen nem megy. Tudom kb. mit kellene mondani, de nem megy. a mégis akkor azt is többször átgondolom és igyekszem a legjobban fogalmazni, de az a spontán-felszabadult viselkeés számomra csupán egy távoli álom. Irígykedem azokra akiknek megy.


Kedvelném én a vendégséget is, ha nem érezném 1 óra után, hogy szétszakad a hátam, minden mozdulatom merev és esetlen, és vágyam arra, hogy egyedül legyek és végre ellazulhassak.

2017. okt. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:

Ha utálod a rokonságot, akkor miért érdekel, ha megsértődnek? Komolyan kérdezem.

Párom rokonaival idén közöltük, hogy nem jönnek át se karácsonykor se semmikor, meg mi se megyünk. (Távolabbi rokonokról van szó, a közeleiket meg szeretjük, szívesen látjuk őket)

Persze, volt duzzogás. Aztán hadd duzzogjanak. Legalább addig se erőszakoskodnak, hogy deeeee ők akkor is jönnek :D

2017. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
74%

"Nem olyan bonyolult dolog biológiai, humánetológiai, pszichológiai ismeretekből, tapasztalati tényekből, kísérletekből, statisztikai adatokból kirajzolni általános trendeket mind a férfi, mind a női viselkedésben, megtették már nagyon sokan ezt, az, hogy neked nem sikerült, és még olvasni is lusta voltál, téged minősít, nem engem."

Ha ilyen témákban otthon vagy, akkor mégis mi a francért jössz pont a GyK-ra, és teszed fel a kérdésed ebben a topikban? Nyilvánvaló, hogy itt laikusok vannak, nem pedig a téma szakértői. De gondolom nem is érdekelnek a válaszok, csak jöttél közölni, hogy megvannak számlalva a napjaink - mármint nekünk, nőknek.


Na és kérdező, szerinted mi lesz a nők sorsa? Mert azt képtelen vagy elfogadni, hogy mi is átpártolunk a robotokra veletek együtt.

2017. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
Jelenleg 2023 júliusa van, fél évtized telt el. Hogy vagy Kérdező?
2023. júl. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!