Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik srácot válasszam? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik srácot válasszam? 18/L

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már lassan másfél éve ismerek, és kb fél éve tetszik nekem. Mostanra már tök jóba lettünk, ismerkedünk, randizgatunk. (Pár hete) Valószínű kapcsolatban leszünk de ameddig nem érezzük teljesen, addig még nem leszünk.

Viszont anyukámmal elkezdett beszélgetni egy 20 éves fiú, és szóba kerültem köztük én is. Anyu küldött rólam neki egy képet, és azt mondta nagyon tetszek neki. Rám is írt aznap facebookon. Elég rendes, de fura fiú. Viszonylag bejön, helyes. Anyu többet beszélt már vele, azt mondta nekem hogy focista külföldön (ez igaz) és anyu azt mondta sokat keres, biztos menő kocsija is van..

Na, Anyunak nem szimpatikus az a fiú akiről az elején írtam, én viszont meg szeretném vele próbálni ha úgy van.

De anyukám állandóan arról beszél nekem napok óta, hogy ez a focista srác mennyire jó lenne nekem, biztos mindent kifizetne amit szeretenék, stb, stb.

Én nem tartom magam egy pénzéhes kis p*csának, hogy fontosabb lenne hogy olyannal legyek akit én is nagyon szeretek meg ő is engem.

Nem tudom, fontolóra kellene-e vennem a második fiút, ha az elsővel még nem tudjuk mi legyen? Mi van ha az elsőt választom, az meggondolja magát de már nem lesz ott a másik lehetőség.?

Kérlek segítsetek:)



2017. okt. 24. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nálam az emberiség fontosabb mint a xaros pénz
2017. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
A kérdésedről (legfőképpen a megfogalmazásából) ordít, hogy kamu és nem vagy te csaj, csak provokálni akarod itt a népet.
2017. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez igaz, akkor válaszd az elsőt, anyucid meg ágyba bújik a focistával és melegen tartja neked, ha az elsővel még sem sikerülne:)
2017. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a baj anyu azért nem szeretné az elsőt mert már egyszer megpróbáltuk a kapcsolatot és akkor nem jött össze. Attól még érdemes újra próbálni ha azt érezzük, hogy szeretnénk?

Meg közbe a másik srác nem tudja, hogy van az első, és nem is szeretném neki mondani ameddig az elsővel együtt el nem döntjük, hogy mi lesz velünk a továbbiakban.

2017. okt. 24. 23:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom anyukádat. Ha valaki ennyire nem tudja, mi számít.., kínteli élete volt.
2017. okt. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

18 éves vagy?

Inkább 14-nek tűnsz.

2017. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért tűnök 14-nek?
2017. okt. 26. 08:13
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Máj jó! Tisztázzuk! Válaszd az elsőt! Most egy dolog hogy focizik. Eltörik a làba karrier off della off es amilyennek tűnsz hogy a gádzsó is "viszonylag bejön" inkább felejtsd el. Bár hogy az elsőt a delláért otthagynád.... Akkor inkább a kettestől , érdemes lehet pénzt költsön kérni hogy vegyél gerincet.
2017. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem
2017. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!