Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom melyik srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom melyik srácot válasszam?!

Figyelt kérdés
Igazából mindkettővel jó barátságban vagyok,de tudom,hogy ők nem csak barátkozni szeretnének velem.Nemem szimpatikus mind kettő.Nem gondoltam volna,hogy ilyen megtörténik velem,hogy két ember annyira megkedvelek,hogy nem tudok választani közülük:( Viszont félelem bennem van,hogy csak szexre mennek,bár nem hiszem.Mivel az egyiket 2 éve a másikat 3 hónapja ismerem.Hogyan döntsek,hogy melyiket válasszam?! Hülyíteni nem akarom őket.

2015. dec. 22. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
szerintem ha egyiket sem szereted, szagy nem vagy egyikbe se annyira szerelmes h ezt el tudd dönteni, akkor egyiket se válaszd, mondd meg nekik h te csak barátkozni akarsz és ha ez nem elég nekik akkor a viszont látásra
2015. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy választasz egy harmadikat mert kettejük bármelyik lenne nálad a befutó, ha a másik nem bánt meg vagy jössz rá, hogy csak ki akart használni akkor vágyni fogsz rá a "mi lett volna, ha vele..." érzés miatt.

Előbb vagy utóbb, de ez úgyis bekövetkezik, legyen az első veszekedésnél, legyen az utolsónál.


Mellesleg mi van akkor, ha csak szexre mennek, az talán bűncselekmény vagy mi?

2015. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Mindenképpen azt, akinél lapul majd első randin egy helyesírási zsebszótár!
2015. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy harmadikat.
2015. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem bűncselekmény,de én csak szex miatt nem tartok senkit!
2015. dec. 22. 21:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát kevés az info! Akit 2 éve azzal mivan és akit 3 hónapja azzal mi van? nagyjából miylenek?

korotok?

2015. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem is kell, arra majd téged tartanak. :P
2015. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2es: Ezt most komolyan kérdezed?

Azért,mert szemétség valakit kihasználni,illetve átverni!

2015. dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8#

Csak akkor kihasználás vagy átverés, ha hazudik ezen szándékairól...

Attól még, hogy egy férfi nem akar feleségül venni minden nőt aki szembe jön vele az utcán még nem rossz ember.

2015. dec. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

24 évesek vagyunk mind 3-an !

Engem biztos nem tartanak csak szexre,ne mindenki olyan,mint te,akinek csak dugásra jut valaki!:DDD

2015. dec. 23. 03:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!