Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az manapság, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az manapság, hogy bármilyen nőnek intézett levél, kérdés megválaszolatlan marad?

Figyelt kérdés
98%-ban, és akkor ez egyáltalán nem túlzás. Bármilyen levelet írunk mi pasik egy nőnek manapság, nagyon nagy valószínűséggel megválaszolatlan marad.
2017. okt. 24. 23:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én olyanokat kapok, hogy:


":) 31/f"


Most ez...

2017. okt. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Azért, mert a rengeteg gyökér tucatszámra szórja az üzeneteket naponta, és reménykednek, hogy leesik egy-egy ingyen punci.
2017. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
a meg nem válaszolt levelekre miért gondolja mindenki azt, hogy egyszerű, sablonos? Arra nem lehet gondolni, hogy igényesen megfogalmazott levelek tömege nem kerül megválaszolásra?
2017. okt. 25. 09:24
 14/21 anonim ***** válasza:

"magamból kiindulva a nő csak egynek érzi magát az ezerből, ha ilyen üzenetet kap"


Mert egy társkeresőn a nő nem egy az ezerből? Vagy zavar a realitás?

2017. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#13:

Egyrészt az igényesen megfogalmazott levelek nagy többsége is sablonos, másrészt ha túl sok van az üzenetekből, akkor akármilyen igényesek is, nem fog mindegyikre válasz érkezni.

2017. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kaptam egy nagyon erőltetetten jófej levelet. Nem kaptam még ilyet, de a stílusból azonnal levágtam, hogy ez ilyen crtlc ctrlv levél.


Meg is írtam neki, hogy ehelyett az erőlködés helyett beszéljünk inkább x-ról. (Itt megadtam több témát.)


Elkezdte tagadni. Megtaláltam neten a sablont. Akkor meg elkezdte, hogy milyen nehéz neki... de basszus, alapból átveréssel (vki más szavaival) és hazugsággal (hogy ezt letagadta) kezdte az egészet.


De persze én voltam a ringyó.

2017. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nagyon durva, ami társkeresőn megy tényleg. Már az indítás lehangoló, ha valaki ajtóstól ront a házba!!!
2017. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem jó kedves lenni. Nyiss lazán. Pl. Mi vanp ina?

Mi vanp ina?


Amilyen hülye válaszol majd csúnyán, mert annyira hülyep ina, hogy csak a provokációra érzi megszólítottnak magát. Egyébként a sima hogy vagy felett elsiklik a figyelme.

2017. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mit írsz, kreatív vagy sablonszöveg, frappáns vagy unalmas. Ha nem nézel ki jól, el sem olvassák.
2017. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mert elfáradtunk. Akinek válaszolunk, mert normálisnak túnik, az is pár üzi után bevágja,hogy" és mit szeretsz az ágyban?" Ha elharítod, akkor frigid pna vagy, hisz ez is fontos egy párkapcsolatban...
2017. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!