Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt nagyon sokan, hogy társkeresőn a nők napi 100+ levelet kapnak, amikor ez nem igaz?

Figyelt kérdés
Ez csak az igazán jó csajokkal fordulhat elő, de akkor is kevesebb mint napi száz levél, és az is max. néhány napig a regisztráció után, utána lecseng a dolog. Sok csaj amúgy nem törli ki a nem olvasott leveleit, amit egyes rendszerek jeleznek is a másik félnek, hogy mennyi olvasatlan levele van az illetőnek, és ez is megtévesztheti a férfiakat. Szóval nem igaz a napi 100 levél.

2017. okt. 12. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom... Elég sok nőismerősöm panaszkodik arra, hogy gyakorlatilag 16-99 közötti férfiak mindegyike megtalálja, van aki többször is (küldözgeti a forma leveleket, aztán az 1000. után már a rendszer is elfelejtette, hogy valakinek már küldött, így küld újra).



Másrészt sokan kipróbálják. Való igaz, hogy nincsenek fent hónapokig a próba nickkel, hogy megvárják, amíg lecseng, de az eleje elég látványos.



Harmadrészt, valami oka csak van annak, hogy teljesen átlagos nők gyakorlatilag senkinek nem válaszolnak, miközben aktívan be vannak lépve, látszik, hogy napközben gyűlnek a levelek, este meg lenullázódik a számuk (a legtöbb rendszer csak az olvasatlan levelek számát jelzi ki), szóval csinálnak valamit.


Nehéz elképzelni, hogy ha heti 2-3 levelet kapnának csak, akkor is a 99%-ot kiszórnák szó nélkül.

2017. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert igaz. Bár abból vagy 20 levél szexet kérő kuka, 30 levés nagyon szar pasiktól jön, de ilyen 50+ levél az megfontolandó
2017. okt. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Most a számon ugrálunk? És ha "csak" 20-at kapsz, akkor az milyen érdemi különbséget okoz, ahhoz képest, hogy a férfiak 0, az nulla db választ kapnak? Arról van szó, hogy ti nők a legkisebb energiabefektetés nélkül is gyakorlatilag végtelen mennyiségű férfi közül válogathatok (miközben persze áldozatnak tartjátok magatokat, nem igaz), addig a férfiak vért kell izzadniuk, egyetlen nyavadt válaszért, és itt még csak egy egyszerű válaszról van szó, hol van még ebből egy normális párkapcsokat.
2017. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

#3

Brühühü-mühühü-nyiff-nyaff-hüpp-hüpp. Óriási tévedésben vagy. Hiányolod a nőkből az empátiát, de eszedbe se jut elgondolkozni egy nő helyzetén párkeresés terén(egyéb területeket meg se merek említeni). Mégis miért érdemelne egy ilyen ember értelmes párkapcsolatot?


Azért hiszik ezt, mert ostobák, nem gondolkodnak, és egyszerűbb egy marhaságot hangoztatni, mint belegondolni dolgokba.

2017. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4: Előre szólnék, ne tévessz össze a 3-assal, újonnan érkeztem. Nos...

Empátia? Én azt nem hiányolom. A nőkben több van, mint a férfiakban. Ez tény. Azonban a válasz nem empátia kérdése, hanem etika/illem/bunkóság kérdése! Ha azt meg tudja tenni, hogy a napi x levélből válogat, akkor annyit is meg tud tenni, hogy annyit ír: "Nem". Össz-vissz 3 karakter, és ennyi! Egy szimpla "Nem" leírása válaszként, sokkal kevésbé bunkó, mint elolvasni és figyelmen kívül hagyni!

2017. okt. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a kevés nő aki regisztrál annak 90%-a egyáltalán nem párt akar találni ,csak unatkozik és egót akar növelni. Pont arra használja a társkeresőt mint a facebookot, kitesz egy képet és várja a "like-okat" Csak itt a like-ok azok levelek formájában érkeznek. És ugyanúgy nem válaszol rájuk mint a face-en a like-okra.
2017. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak nagyon igaza van.


Egyszer sokáig "szemeztem" egy nővel a társkeresőn, tetszett kinézetre, hasonló hobbik, hasonló elfoglaltságok.


A végén ráírtam, 0 válasz, bár láttam, hogy rendszeresen belép, és olvassa a leveleket.


Elkönyveltem, hogy nem jöttem be neki, van ez így.


Múltkor a FB-on szembe jön az ismerős profil kép egy olyan csoportban, ami egy közös hobbinkhoz kapcsolódik, rákattintottam, kiderült, hogy házas, gyereke van. A gyerek életkorából ítélve már akkor is házas anyuka volt, mikor ráírtam.


Persze, lehet mondani, hogy ez egy eset. De én pont az ilyen "egyesetek" miatt hagytam ott az egész társkeresést. A zéró visszajelzés eléggé rombolta az önbizalmam, kezdtem elfogadni, hogy velem van a komoly probléma, hogy a kinézetemmel képtelenség ismerkedni.


Vajon hány ilyen, és ehhez hasonló nőre írtam rá, és alakult ki miattuk bennem az, hogy egyszerűen esélyem sincs az ellenkező nemnél, jobban járok, ha felhagyok a társkereséssel?

2017. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!