Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi azt néhány nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt néhány nő, hogy nekik bármilyen mértékben is közel annyira nehéz a párkeresés mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Nézzük a tényeket:


Egy férfi a következő tulajdonságokon tud elcsúszni, hogy érdekelje a nőket: Zárójelben az elvárások vannak.

- magasság (180 alatt felejtős)

- arc (ez kicsit szubjektív de sokat dob a latba)

- testalkat (kidolgozott izmos test, vagy hatalmas melós izmok)

- anyagi helyzet (30 felett saját lakás, autó, stb)

- péniszméret (18/4,5)

- kéz méret (erős eres lapát kéz)

- öltözködés (drága, divatos ruhák)

- arcszőrzet hiánya (szakáll, vagy borosta)

- belső tulajdonságok (nincs kedvem leírni az összeset de lényeg hogy legyen rosszfiú)

- problémamegoldó készség (tipikus férfias dolgok: autógumi csere és minden olyan dolog amiket a férfi megcsinált régen)


Ezzel szemben a nőknél:

- ne legyen nagyon csúnya

- legyen igényes

- ne legyen nagyon megbízhatatlan

- lehessen vele beszélgetni

kb ennyi ?


Valamit olyan, amit kihágtam bármelyik listáról szerintetek ?



2017. okt. 26. 19:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%

Én nagyon csúnya nő vagyok, szóval nálam már azon elcsúszott.

Egyébként itteni átlag alatti férfiak elvárásai a nőkkel szemben:

-fitneszmodell test/heti 7 nap edzőterem

-ne sminkeljen mert az közönséges, smink nélkül is bababőre, hosszú szempillája, természetesen gyönyörű bőre legyen

-fenékig érő dús hajzuhatag, de ne legyen póthaj mert az fujj mű

-szexi, de elegáns és nőies öltözködés, magassarkúban (de ne túl magasban, az krvás) és miniszoknyában (de ne túl miniben, az krvás) tipegjen egész nap

-főzzön, mosson, takarítson, szolgálja ki az urát

-cserébe ne várjon egy szál virágot ne várjon el soha, mert nőkre nem szabad költeni, és amúgy is minimum, hogy jól fizető kvalifikált munkahelye van, amiből eltartja magát

-az ágyban legyen mindenre vevő, libidója legyen az egekben 0-24

-megúgyamúgy legyen tökéletes

2017. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%

Saját tapasztalat. Az elmúlt 15 évben 2 kapcsolatom volt. A volt párommal megismerkedtünk, ősszejöttünk. Tehát ugyanolyan könnyű volt mindkettőnknek. 7 év után szakítottunk, ő neki 2 hónap múlva volt új párja, nekem 6 hónap múlva. Tehát ezek szerint neki férfiként könnyebb volt.


Egyébként téged nem zavar, ha a nő 190 cm, 110 kg, szőrös a lába,lóg a melle, ocsmányan öltözködik, munkanélküli, tanulatlan és nem tud semmi problémát megoldani?

2017. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
62%

A nőnek sokkal könnyebb ez pl. egy már foglalt de hanyagolt nő életéből is leszűrhető. Millió férfi keres szeretőt a neten is, de nő csak millióból egy, mert a többi simán talál a környezetében is...40/F

De tudod erre van a vicc is társkereső áruház.

Bemegy a férfi 1 emelet nő aki tud főzni, felmegy a második emeletre, nő aki tud főzni, jó az ágyban...Gondol egyet harmadik emelet ugyanaz csak néha elenged a haverokkal is bandázni. Na itt minden férfi bemegy, a negyedikre senki nem megy fel.

Nő bemegy az áruházba, 5-dik emelet jó az ágyban,okos,szép,jól keres...Nő gondol egyet felmegy a hatodikra. Tábla: "sajnáljuk hölgyem, önnek senki sem elég jó, kérem hagyja el az áruházat..."

2017. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem vicc, inkább szemlélteti a valóságot.
2017. okt. 26. 19:44
 15/28 anonim ***** válasza:
73%

Akkor igazad van, egyedül halsz meg.


Következő!

2017. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
89%

Férfiként mondom hogy ezekkel nem rendelkezek és mindig csinos barátnőim voltak, szóval ezt csak a lúzerek állítják...


- magasság (172 cm)

- arc (teljesen átlagos)

- testalkat (macis vagyok, kis pocak befigyel)

- anyagi helyzet (közhivatalnok vagyok nettó 168 ezerért)

- péniszméret (13 cm és vékony ne tudom mennyi)

- kéz méret (kis finom kezem van)

- öltözködés (teljesen átlagos farmer, póló)

- arcszőrzet hiánya (semmilyen arcszőrzetem nincs)

- belső tulajdonságok (tipikus visszafogott kedves figyelmes pasi vagyok....)

- problémamegoldó készség (tanult ember vagyok, így inkább elméletben dominálok)

2017. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
95%

"Egy férfi a következő tulajdonságokon tud elcsúszni, hogy érdekelje a nőket: Zárójelben az elvárások vannak.

- magasság (180 alatt felejtős)

- arc (ez kicsit szubjektív de sokat dob a latba)

- testalkat (kidolgozott izmos test, vagy hatalmas melós izmok)

- anyagi helyzet (30 felett saját lakás, autó, stb)

- péniszméret (18/4,5)

- kéz méret (erős eres lapát kéz)

- öltözködés (drága, divatos ruhák)

- arcszőrzet hiánya (szakáll, vagy borosta)

- belső tulajdonságok (nincs kedvem leírni az összeset de lényeg hogy legyen rosszfiú)

- problémamegoldó készség (tipikus férfias dolgok: autógumi csere és minden olyan dolog amiket a férfi megcsinált régen) "


Hú, hogy én ezt anno párválasztáskor nem olvastam! :P Képzeld, akkor most nem lenne talán a férjem

- 174 cm

- átlag arcú, kicsit elálló fülekkel, megritkult hajjal

- vékony, szikár test, akire mindenki azt mondja elsőre: sovány, de azért van pici pocak (már ismerkedéskor is ilyen volt)

- anyagi helyzet, éppen válás után, tök "rózsás", kapcsolatunk első két és fél évében még a kocsi törlesztőrészleteket is nyögtük, no jó, saját lakása tényleg volt, de csak mert az exe nem követelte belőle a részét

- péniszméret: úgy 3 év után kérdeztem meg egyszer poénból, hogy mennyi, egyébként 13

- a keze az talán 1-2 milliméterrel nagyobb, mint az enyém, igaz, az enyémnél erősebb, de nőgyógyászkéz

- öltözködés: főleg, mikor melóból hazajön :D kinyúlt nadrág, koszos pulcsi, az idő 50%-ában, de nem is ez az érdekes, hanem a "kimenő" ruhái. Ismerkedésünkkor volt szürke, szürke, meg szürke, talán 1-2 kék, és barna, meg fekete, ami iszony rosszul áll neki, és a ruhák nagyobb része a testvérétől vagy mástól levetett, látszik, hogy nem az ő mérete (mindenesetre messze a drága és divatostól, tiszta és rendezett maximum)

- arcszőrzetnél nem egészen értem, szerinted most a sima vagy a borosta/szakáll lenne az előnyös? Hát az övé sima, mert ha borostás, azt nem szeretem, szakáll, bajusz se a zsánerem

- belsőre kifejezetten jófiú, szerencsére

- problémamegoldó készség: a férfias dolgokat meg tudja oldani


Tiszta sor, bennem van a hiba, hogy nem az általad írt lista szerint választottam, de hát nem tudhattam akkor még... :)

2017. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Hát igen itt sok a kamu válasz mindenki azt mond amit akar. Gondolom csak provokálni akartok. Az általam felsoroltak csak irányadók nyilván jó tulajdonságok egy halmaza kompenzál néhány hibát.
2017. okt. 26. 20:03
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként annyi csak az igazság a listában hogy ha nem szeretünk bele az adott pasiba akkor találjuk ki ezeket hogy ..de, ..meg ha..ilyen olyan lenne. Valónjában nem tudtunk beleszeretni és ez a bajunk. Ellenkező esetben mindegy hogy pl magasság
2017. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A pasik igénytelenek kapcsolat terén. Azt hiszitek, hogy ha van nő, akkor az már nyeremény és ennyi.

A fenti leíráson látszik hogy neked elég az, ha egy nő igényes és megbízható és nem ül kukán. Ez édeskevés egy normális kapcsolathoz.

Mi lehet válogatósabbak vagyunk, de nem fog meglepetés érni kapcsolat során, hogy húú, kapok vmi totál alap emberi kvalitást mint azt, hogy igényes magára, és b-sszus a kapcsolatom mégis sz-r???

Nem a mi hibánk, hogy ti bárkivel összeállnátok és nem minőséget kerestek, mi meg tudjuk, mit akarunk, és az alá nem megyünk.

2017. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!