Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek eljuthat egy kései szűz férfi/nő idővel arra a pontra, hogy már úgy tekint az ellenkező nemre, mint egy idegen életformára?

Figyelt kérdés

Mondjuk 30 felett ez már sokaknál szerintem előjöhet, van, akinél már 25 környékén is.


Amikor már abszolút nem tud vonzalom sem ébredni bennük, mert még az írmagja is kiírtódott.


Amikor már nincsenek "nők" és "férfiak", hanem egybemosódik a kettő, és "emberek" vannak.


Amikor az üresség már olyan szinten elburjánzott az emberben, hogy egyáltalán rá sem hederítesz az ellenkező neműekre, gondolataid, elméd minden kapacitása az életed egyéb területeire koncentrálódik.


Amikor már bármiféle, ellenkező neműek felé irányuló kontaktot eleve potenciális kudarcnak könyvelsz el magadban, ezért inkább bele sem kezdesz és minden ilyen igyekezetet gyökerestől elnyomsz magadban.


Szóval értitek. Eljöhet ez a pont egy kései szűz embernél? Amikor már tulajdonképpen bizonyos értelemben "robot" üzemmódra váltott, érzelmeket a szívében már csak a családja, a rokonai, a barátai képesek előhívni, testi vágyat pedig már abszolút senki? Lehet ilyen valaki egy idő után?



2017. okt. 27. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem a szüzesség által érzem ezt, hanem az érzelmi kiégés miatt.
2017. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet az a probléma forrása, hogy már kezdetben is ufo-nak nézte őket.
2017. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Igazad van, az is előhozhatja.
2017. okt. 27. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Igen.

Elme egy nagyon gyönyörű dolog.

2017. okt. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Prostinál voltál? Szüzességre gyógymód. Kicsit közelebb kerülsz a másik nemhez.


Ezt meg kell lépni, aztán fokozatosan lehet beépíteni az életed többi részébe a nőket.

Nekem ez volt 27 évesen.

Nagyon sérült voltam, de szép lassab jöttem helyre. Annyi ideig voltam egyedül, hogy természetessé vált. Alapjárattá az egyedüllét. Na meg a karrier mindig is fontosabb volt, mert mindig csak csalódtam. Most, hogy már beérett a dolog megkellett tanulnom újra járni kb. Mai napig nagyon nehéz, de egyre jobb lesz. Most talán egy komoly is alakul.

A lényeg, sokkal könnyebb a nőkkel nem szűzként. A randizás is ezerszer könnyebb. Nyugodtság van rajtam.

2017. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
El, bár ha nem is UFO-ként tekint iylenkor az ember a nőkre, hanem szimplán csak egy másik emberként, semmi elképzelés kapcsoaltra vagy akár szexre.
2017. okt. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Én ismertem (most is ismerem) egy ilyen lányt. Pedig szép arcú, magas, jó illatú lány volt. Kár érte. :-(
2017. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!