Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen csajt, hogy lehet találni Magyarországon? És megtartani?

Figyelt kérdés

[link]


Igenjó nem? Kár, hogy nem sok ilyen szintü csaj szaladgál itthon. (Persze tudom itt a sok mamahoteles szűz síró 30 éves kisfiú bottal se piszkálná meg) . Jó külső nyilván alap, az adott is úgygondolom, de milyen egyéb ára lehet még egy ilyen csajnak? Ti mit gondoltok??


2017. okt. 28. 12:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
a plasztikai sebészeten.
2017. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
nemtom. Elég sok ilyen rohangál itthon is sztem. Mondjuk az effélék nekem épp nem tetszenek, tehát több marad neked :)
2017. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Adott a jó külső? Persze, a plasztikai sebész adja jó áron :D

Ha te felszínes vagy és a felszínen szép csajokat keresed, neked is a felszínes "értékeket" kell nyújtanod: izmos, szálkás, jóképű, magas, szép bőrű, márkás ruhás, gazdag, szolis szépfiú, aki soha nem mond nemet, ha a csaja költeni akar a pénzéből- és itt nem párszáz ezerre gondolok.

További jó insta-álmokat :D Éd így születnek a boldogtalan rinyáló gyakoris fiúkák

23/N

2017. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
A világ legszebb nőit tömörítő országban élsz és ilyen egzotikumok után ácsingózol? Kérdem én: miért? :D
2017. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Magyarországon ilyesmi nők csak kisebbségiek soraiban vannak, mivel ez a génállomány nálunk nem igazán fordul elő.


Egyetemeken próbálkozz esetleg, ha nagyon elhivatott vagy. Valami külföldi diáklány lehet hozzá hasonló ha nagy szerencséd van. Mást nehezen tudok elképzelni. Esetleg még a turisták között a belvárosban, de azoknál a megtartás elég nehezen lenne kivitelezhető.

2017. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Igenjó nem?

[link]

2017. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem kell irigykedni :) Najo nem trollkodok igy is ideges itt mindenki
2017. okt. 28. 13:10
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Pesten sok ilyen plasztik porongyot talalsz.

Szerintem ulj le egy padra egy koteg 20 ezressel es kezd el szorni a foldre, tudod mikor galambot etetsz. Jonni fognak ra szazaval is, hidd el.

Megtartani se nehezebb mint megszerezni, csak legyen sok kotegnyi huszasod, mert ezeknek az a fo energia forrasuk.

2017. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz valami borsodi ostoba cigánylányt, a többi már csak pénz kérdése.

Megtartani se lesz nehéz, megszabadulni se fogsz tudni tőle.

2017. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
9.: ezen jót nevettem, pont azért, mert igaz :D még a szolin így lehet spórolni is
2017. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!