Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak ha egy fiú szakaszosan néha nagy érdeklődést mutat valaki felé néha meg hosszú hetekre eltűnik aztán újra jelentkezik?

Figyelt kérdés

Most inkább a pszichológiai hátterére vagyok kíváncsi, mi van ha tetszik neki a lány akkor miért csinálja így vagy FIÚK ha ti így csináljátok akkor miért, mi a jó ebbe?

Kort is írjatok!!!!!!!


2017. okt. 28. 13:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó ebben, hogy kötetlenük dughat más lányokat is.
2017. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy amikor éppen unatkozik
2017. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmi hullámvasút, már sokszor kitárgyaltuk. A nőket vonzzák a rejtélyes dolgok, az ismeretlen varázsa - pont ezért sok pasi nem adja ki magát teljesen, hanem szakaszosan csinálják, teret adnak arra, hogy érzelmek, vonzalom ébredjen a nőben, és szinte már sóvárogjon a pasi után. A csajok imádnak ábrándozni, álmokat szövögetni - a pasi odaad egy félig-meddig kirakott puzzle-t, amit te nőként az érzelmi álomvilágoddal ki tudsz pótolni. Ebből pedig sok esetben szerelem lesz a nő részéről.


Ez az egész egy olyan taktika, amit az élelmesebb, de nőhiányban szenvedő férfiak dolgoztak ki, mert rájöttek, hogy ha tálcán kínálják magukat, akkor a nő gyorsan rájuk un. Így viszont sokkal tovább fenntartható az érdeklődés, mert a férfi egy "misztikus lovag" marad, nem egy nő nélkül élni képtelen csődtömeg.

2017. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

Röviden:


Ha nem lógok mindig a nyakán, hanem egy időre eltűnök az életéből, akkor erősödik benne a hiányérzet --> gondol rám --> a vonzalom megmarad, erősödik.


A mostani csaj is teljesen ki volt akadva, hogy egy időre eltűntem, írt nem egy üzenetet. Szerinted ezt megtette volna, ha mindig vele foglalkozok?


Időnként érdemes lelépni, én rég használom ezt a technikát.


28/F

2017. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
#4 ez így van, én mindig olyan pasikba tudok csak belezúgni, akik nem lógnak folyton a nyakamon és nem érnek rám mindig. Ettől titokzatosabbak lesznek és fontos, független embernek tűnnek :D Senki sem szereti a könnyen kapható dolgokat/embereket, szerintem ez mindkét nemre igaz.
2017. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a másik nyakán lógni, de aki elérhetetlenül eltűnik napokra, az nálam repül.
2017. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Olyanon nem gondolkoztatok hogy mi van ha nagyon vonzódik a lány a fiúhoz de van tartása és ha egyáltalán semmi érdeklődést nem mutat a fiú a lány irányába a lány kinövi és túl lép rajta? Mert könnyen jött könnyen megy? Tény hogy van kémia meg vonzalom NAGYON de azért várakoztatni valaki hosszú ideig csúnya dolog akár mennyire is szimpatikus a fiú!
2017. okt. 28. 13:43
 8/22 A kérdező kommentje:

Ja és nem értek egyet a "leleményes" kifejezéssel! Hisz ha nem így csinálná akkor nem is lenne lehetősége egy jó nőt összeszedni??

Dehogyisnem sőőt szerintem akit csak így lehet összeszedni az erőltetett! Ha vki igazán kedveli a másikat nem kellenek az ilyen dúrva játszmák! Ez egyáltalán nem egy leleményes hanem inkább magában bizonytalan ember taktikája!

2017. okt. 28. 13:47
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha hosszú hetekre eltűnik, az már nem taktikázás, hanem szimplán csak dugni akar a lánnyal, nem akar semmi komolyat.
2017. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű csak kanos és eszébe jutottál, akkor ír rád :)
2017. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!