Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kicsit nem aljasság a társadal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit nem aljasság a társadalom részéről, hogy lenézik a prostizó férfiakat, holott sok férfinak más nő nem is jut?

Figyelt kérdés
Miért ilyen kegyetlen, és szűklátókörű a társadalom, főleg a nők, hogy tagadják a végtelenségig, hogy igen is vannak olyan férfiak, akikhez ingyen egy nő nem nyúlna soha hozzá?

2017. okt. 28. 13:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
56%
Miért szerinted az internet előtt hol ismerkedtek? :) Persze akinek derogál megszólítani egy nőt, vagy minimum nem elszaladni, ha egy nő beszélgetést kezdeményez, annak biztosan nehéz.
2017. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem mondanám ezt kicsinek, inkább észrevehetetlennek, azok mellett, amiket minden nap tapasztalsz te is, csak nem látod.


Gondolkozz.

2017. okt. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
16%
Inkább arrol van szo, hogy a nök nagy konkurenciát látnak a prostikban (Mert ha egy F 10 eFt-ért megkap egy csinos nöt akkor nem fog nekem ugy ugrálni egy kis punciszagért ahogy azt elvárom.) A férfiak meg leginkább irigykednek.
2017. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A napokban a macskám dr. Szöcsi egerészésre adta buksiját. A szomszédból hozza át nekem leteszi a szönyegre. Tudom dicséretre vár, mert ahogy a macskától elvárható az egerészés úgy a férfitól sem furcsa, ha udvarol a szomszéd v. Egy nőnek. Hiszen azért született férfinak, hogy háborúzzon,sőrt igyon, meccset nézzen a fotelban, és hóditsa a nőket versírással, ahol költői lénye előtör a sok csata, a kard, vivás után egy kis színt visz az életébe, ahogy a macska az egérrel, hisz csak a vadászösztönét csillapítja, egyébkénr ha éhes eszi a macskáknak kifejlesztett konzervet.
2017. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
72%
Volt pár napja egy kérdés egy amputált lábú srácról, akit minden nő visszautasít és még a prosti is nemet mondott neki. Őt is kioktatták, hogy miért prostizik, miközben ha végig gondolja az ember, akkor neki tényleg nagyon kevés esélye van barátnőt találni. Nem tudom miért kéne lenézni egy ilyen férfit, ha tényleg évekig próbálkozik, de nem jön össze neki, aztán elmegy egy prostihoz.
2017. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
47%
Nem aljasság, az a kamuduma amit itt leírtál az az aljasság.Megerdemlik a qrvázók amit kapnak, mert jutna nekik mas nő,csak nem kell nekik mert vagy molett, vagy kismellű,vagy elmúlt 25,vagy van gyereke stb.
2017. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

16-os:


Őszintén szeretnék gratulálni neked. Te azok közé tartozol akkor, akik képesek felemelkedni a mélységből. Jó példa lehetsz másoknak is. Sok sikert kívánok a továbbiakban!


(4-es voltam)

2017. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!