Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kicsit nem aljasság a társadal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit nem aljasság a társadalom részéről, hogy lenézik a prostizó férfiakat, holott sok férfinak más nő nem is jut?

Figyelt kérdés
Miért ilyen kegyetlen, és szűklátókörű a társadalom, főleg a nők, hogy tagadják a végtelenségig, hogy igen is vannak olyan férfiak, akikhez ingyen egy nő nem nyúlna soha hozzá?

2017. okt. 28. 13:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%

10-es:


Ha figyelmesen olvastad volna a kommentemet, akkor rájöhettél volna, hogy magam sem hiszek abban, hogy minden férfinak akad nő. Azt írtam, hogy a prostikhoz járó emberek JELENTŐS RÉSZÉNEK akadhatna nő.


Mert ahogy észrevettem, a férfiak egy részének - mármint a tisztességesekről beszélek most, nem azokról, akik a feleség mellett prostiznak - egy baja van: túlságosan félének, és nem tudják magukat értékelni. Szerintem ezen lehetne segíteni. Voltunk egy páran ilyenek, aztán változtunk. Pl. van egy ismerősöm, aki állandóan azon volt, hogy neki sosem akad majd nő. Erre kiment Amerikába, ott valami történt vele, mert amikor visszajött, akadt neki nő. És nem, nem a pénz miatt, ugyanis nem milliomosan jött vissza.


Azt is elfogadom, hogy a férfiak egy részének sosem fog nő akadni, de nem a statisztika miatt. Egy részüknek azért, mert annyira bebeszélte magának, hogy ő értéktelen, csúnya, stb., hogy senki sem tudja ebből a meggyőződésből kimozdítani. Vitáztál már Jehova Tanúival? Na, kb. ugyanaz. Igen, ezek az emberek nő nélkül fognak maradni.


(4-es voltam)

2017. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
Hamar feladod. Ha 100x kikosaraz, akkor már gyanakodhatsz, hogy nem kellesz neki, de ne add fel, még fuss neki 100x, ha továbbra is kikosarazást kapsz, akkor se add fel a reményt, próbálkozz tovább.
2017. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
39%
Mivel akinek ennyire nem jut nő, hogy prostihoz kell járni, az alapból defektes. Ha valaki ennyire taszítja a nőket, azzal komoly baj van. Viszont ezeken nagyon könnyen lehetne változtatni. Tehát aki változtatás helyett hisztizik meg a nőket okolja, azt kövezzetek meg de én baromira lenézem.
2017. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%

Én csak azt nézem le, aki ezt titkolja. Mert azzal elveszi tőlem a választás lehetőségét, vagyis inkább egy hazugságot enged választani.


Őszinte vagyok én is mindenben.

2017. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
63%
10-es azt áruld már el, hogy miért kéne a Tindert alapul venni... A selejtes idióták gyűjtőhelye. Kevésbé nézem le azt, aki prostizik, mint aki tinderen szerencsétlenkedik.
2017. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
54%
#11 én is voltak néhány hónapot Amerikában, és sokkal magabiztosabban jöttem haza, megtanultam szeretni önmagam, láttam a jó tulajdonságaimat, a távollét és a magamra utaltság pedig megmutatta nekem, hogy olyan dolgokra is képes vagyok, amikre eddig nem gondoltam volna.
2017. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
46%
#10: Ezt a baromságot te el is hiszed?
2017. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
37%

Nekem volt fiú haverom, aki prostizott, nem néztem le.

Mondjuk akkor egyedülálló volt és igényes nőkhöz járt.

Én azt tartom gáznak, ha valaki elmegy, felszed valami útszél mellett álló csajt, óvszer nélkül megcsinálja, aztán hazaviszi a családnak a betegséget.

Na szerintem ez a problémás.

Felőlem annyi prostituálttal lehetsz, amennyit szeretnél. Ha tehetném én is járnék férfiprostihoz. Lehet lepontozni.

2017. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
45%

"10-es azt áruld már el, hogy miért kéne a Tindert alapul venni... A selejtes idióták gyűjtőhelye."


Áruld már el, hogy egy felnőtt ember, hol ismerkedhet?


- a tinder, és a táskeresők a selejtesek helye

- aki már nem iskolába jár, az ritkán fut össze évente több száz új emberrel, ez meg a FELNŐTT párkapcsolatok rovat, elvileg nem kellene, hogy csak az egyetemistákról szóljon, még ha ők azt hiszik, hogy a 18+ az rögtön felnőttséget jelent, még akkor is, ha a problémáik, az életszakaszuk sokkal közelebb van a tinikhez, mint egy felnőtthöz.

- a munkahely az nem játszik

- az embernek 30+ éves korára van egy kialakult baráti köre, kevés új ember kerül be, aki meg bent van, azzal nem véletlenül nem jár.



Szóval értem, felfogni sem tudod, hogy rengeteg embernek nincs hol ismerkedni, de azért minden lehetséges helyet leidiótázol

2017. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
22%
Egy ilyen lúzerrel még jó hogy nem áll szóba a kutya sem!
2017. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!