Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért mondják, hogy az angol...

Miért mondják, hogy az angol egy befogadó társadalom?

Figyelt kérdés
A saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy-hogy kevernek, meg hazudnak a hátam mögött, közben meg nyájasan vigyorognak, ha találkozunk. Különösen az angol nők. Az már önmagában is egy külön jelenség. Életemben nem tapasztaltam még ezt a fajta aljasságot.

2015. máj. 27. 23:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen aljas emberekből kéne vagy 2 a világon...csak az a baj,hogy több millióan vannak!!!
2015. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%

a te tapasztalatod egy dolog. a hátam mögött egy magyar is kibeszél. egy angol soha nem mondja a szemedbe, ha utál, még egy másik angolnak sem. a polkorrektségre nevelik őket kikoruknál fogva, így a bájcsevej mindennapos, de nagy jelentőséget kár tulajdonítani neki.


ennek ellenére befogadóak azzal, akihez közel kerültek. azt ne várd, hogy idegenként, azonnal a nyakadba ugranak, ezek nem olaszok, barátok között sincs olyan viszony mint akár Magyarországon. egymás között is távolságtartóbbak, pláne idegenekkel.


"Életemben nem tapasztaltam még ezt a fajta aljasságot."


Ez esetben nem sok helyen járhattál a világban, ugyanis ez a viselkedés egy munkahelyen manapság országtól független. Magyarországon is ott támadnak hátba, és akkor amikor akarnak. ennyi.

2015. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Befogadnak, rabszolgának.

Az utóbbi években nekem is volt szerencsém pár angol kollégához, és lehet, hogy nem általános, de én is azt tapasztaltam, hogy nem egyenes, sunyi emberek.

2015. máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

"Befogadnak, rabszolgának. "


Ezen a véleményen leginkább a nyelvet nem beszélő, beilleszkedésre még kicsit sem hajlandóak vannak. Eddigi tapasztalataim szerint a gettókba tömörült, minimálbérért gürizők beszélnek így az angolokról, amikor hazamennek a többi magyarhoz a lakásba, ahol szintén magyarokkal közösködnek, vedelik a magyar boltban vett magyar sört, és megy a minden angol hülye, meg a többi duma.

2015. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Tévedés! Nem kis felsőbbrendűségi érzés szorult az angolokba és ennek hangot is adnak. Azt gondolják, hogy minden ők tudnak a legjobban, ők csinálnak a legjobban...
2015. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%

"Azt gondolják, hogy minden ők tudnak a legjobban, ők csinálnak a legjobban..."


Miért? A magyar ember milyen? Ugyanolyan! Elég végigolvasni a GYK-t. Minden népben van felsőbbrendűségi érzés, csak amíg a briteknek okuk is van rá, addig nekünk, hát....

2015. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%

A pont a hatosnál van.

Egyébként meg a magyarnál aljasabb, sunyibb, rosszindulatúbb, undorítóbb nép nincs a világon de még azon túl sem.

2015. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Érzésem szerint rossz kategóriába került a kérdésed.


Itt alapvetően utazni szerető, vagy utazni szándékozó emberek kérdeznek illetve válaszolnak. Hidd el, a politika rovatban sokkal több olyan emberrel diskurálhatnál, akik szintén nem utaznak, mint te, és szintén csak a karosszékből állítanak fel előítéletes véleményeket a nagyvilágról.

2015. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ki mondja?
2015. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Alapvetően befogadó, de kezdik unni a beilleszkedésre még csak a legkisebb hajlandóságot sem mutató kelet-eu országok polgárait. Egy indai, pakisztáni előbb fog és akar is beilleszkedni, mint mondjuk egy magyar vagy lengyel. Eleve a sok angolul nem beszélő ellepte az országot, akikkel nem tudnak szót érteni, és a nagy többség meg sem akarja tanulni, és ez a gond a legtöbb esetben. Emiatt pedig az a magyar, aki valamilyen minimálbéres állásban van, gyakorlatilag nincs kapcsolata angolokkal, vagy ha van, akkor csak az aljanéppel, ők pedig valóban olyanok amilyenek, de közel sem mindenki ilyen.
2015. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!