Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az ha egy csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az ha egy csinos nő alacsony igények mellett is évek óta keresi a párját?

Figyelt kérdés
Nagyon csinosnak tartanak és vonzónak is, mégis kínlódok a társkeresésben több éve nem találom a páromat. Ami fontos hogy szeressen lehessen vele jókat beszélgetni intelligens legyen. Egyáltalán nem zavar ha el van hízva vagy jóval alacsonyabb nálam vagy esetleg hiányzik elől egy foga, nekem csak a lelki dolgok fontosak, de így sem sikerül összejönni egy normális férfival Lehet interneten sikerem lenne, nem tudom de nagyon taszít az internetes ismerkedés
2017. okt. 28. 14:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%

Ezeket tudom elképzelni:

1. Egy tanyán élsz.

2. Lepattintod a jelentkezőket.

3. Nem vagy vonzó.

4. A belsődben van valami, ami nagyon riasztó a férfiak számára.

5. A kérdés kitaláció.

2017. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%
szia, ha majd még lejjebb adtad az igényeid, írj
2017. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Ez a kérdés nagyon átlátszóan kamu...
2017. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Annak tűnik, de ha nem az akkor írj :D
2017. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
3. Nem tudom miért gondolják hogy kamu, amikor sajnos tényleg így van, istenem hányszor hallottam én ezt ismerősöktől hogy ilyen nincs, meg nem értik hogy ez hogy lehet, valóban én sem értem úgy igazán ezt az egészet.....
2017. okt. 28. 14:45
 6/33 Sunshinedoll ***** válasza:
72%
Mert sok pasi még az alap minimumot se érik el, inkább gödröt ásnak, csak meg ne üssék a mércét :D
2017. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Köszi Sunshinedoll lehet igazad van....
2017. okt. 28. 14:49
 8/33 anonim ***** válasza:
15%
Én meg hányszor olvastam ilyen kérdést, és amikor ráírtam az illetőre nem válaszolt. Ezért gyanúsak az ilyenek. Ha netán valós a kérdés, itt a lehetőség számodra, kaptál ajánlatokat. Nekem is írhatsz. Van 10 perced, utána kiírom, hogy kamu.
2017. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Egy no csak akkor nem talal maganak part ha nem is akar. Foleg ha se ronda se igenytelen nem vagy.
2017. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Mondjuk leírhatnád, mik azok a "lelki dolgok", amik számodra annyira fontosak. A kutya nyilván ott van elásva.
2017. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!