Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy egyetlen egy lányt sem érdeklek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Magam egy átlagos fiúnak tartom külsőleg, 19 éves vagyok, középmagas ( 188cm ), a testsúlyom pedig ( kb. 80kg ). Nagyon rövid barna hajam és zöld szemem van. Nagyon csendes,visszahúzódó és a szavak embere sem vagyok.


Sajnos a probléma ott kezdődik,hogy egyáltalán nem merek ismerkedni senkivel sem mert már az elején elkönyvelem a kudarcomat. Még soha sem beszélgettem a lányokkal így ezen a téren egyáltalán nincsen tapasztalatom. És persze emiatt egyáltalán nem szoktam ismerkedni. Úgy érzem,hogy a lányok szó szerint átnéznek rajtam csak nem tudom,hogy miért. Valószínű,hogy az önbizalomhiányom és az,hogy nem vagyok saját magammal kibékülve az is nagyban hátráltat. Egyáltalán nem szoktam mosolyogni egész nap "póker" arcom van mert nem szeretek mosolyogni. És egyáltalán nem tartom magamat helyes fiúnak a dicséretek ellenére sem sőt inkább visszataszítónak tartom magamat. Bevallom őszintén nekem egyszerűen nem megy az ismerkedés. Viszont tisztában vagyok vele,hogy ameddig nem fogadom el saját magamat addig mástól sem várhatom el.


Válaszaitokat előre is köszönöm. 19/F



2017. okt. 28. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A kérdést megválaszoltad magadnak (mellesleg végre valaki, aki látja a saját hiányosságait is). Próbálj meg dolgozni az önbizalomhiányon, és gyakorold a kommunikációt. Mást nem nagyon tudsz csinálni, mint megpróbálni fejleszteni ezeket a dolgokat.
2017. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hová teszed a kezed, amikor azt mondod "én"? Ott keresd, ott találsz rá magadra.
2017. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"középmagas ( 188cm ), "



ez nem "középmagas" hanem baxxott magas !


a közepes, 170 cm.

2017. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Önbizalmad erősítsd. Gyakorolj egy kis közvetlenséget, lazaságot. Járj el a haverjaiddal ide-oda. :)
2017. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Azt, hogy hogyan erősítsem az önbizalmamat ezen a téren tanácstalan vagyok. Barátaimmal viszont nem tudok eljárkálni mert sajnos nincsenek barátaim.

2017. okt. 28. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pád tipp:


1. Sport

Kezdj el edzeni, rendszeresen sportolj valamit, lehetőleg edzőterembe, ne a helyi erdő szélén vagy otthon, hanem emberek között. Nem baj, ha nem ismer ott senki, idővel megjegyzik ott az arocd a rendszeresen járók. Simán lehet kezdeményezni beszélgetést ezeken a helyeken.


2. Foglalkozz a lelki világoddal és fejleszd a kommunikációd

Olvass könyveket önismeret témában. Ha nem szeretsz olvasni, akkor pedig kezd el megszeretni, mert nagy kincs ez a mai világban. Az olvasás által a szókincsed is fejlődhet. A nők szeretik az intelligens pasikat. (érzelmileg is) Későbbiekben eljárhatsz könyvtárba, ott is sokan megfordulnak.

Fontos, hogy kellemes legyen a kisugárzásod, amit azzal érhetsz el, ha testileg rendben vagy, jól érzed magad a bőrödben (sport), és ha lelkiekben is rendben vagy. (önismeret) Emellett a pozitív gondolkodással lesz teljes az egész, a vidámsággal, a könnyedséggel.


3. Ne félj egyedül lenni, először önmagaddal barátkozz meg

Menj el egyedül helyekre. Moziba, kávézóba, kocsmába, színházba, koncertre, a természetbe, ahova szeretsz járni. Gyűjts tapasztalatokat, élményeket. Ne várj a csodára, csak indulj el. Fedezzétek fel a világot önmagaddal. Sosem vagy igazán egyedül. Mindig lesz támaszod, mégpedig saját magad. Ha otthon ülsz csak és nézel ki a fejedből, elmegy előtted minden lehetőség. Elszalasztod az életet. Tegyél a céljaidért, tanulj, dolgozz.

Nézz rá önmagadra. Szerinted szívesen lenne veled egy lány? Nézd magad külső szemmel. Senkinek nem kell egy önbizalomhiányos, negatív, unalmas alak. Lehet, hogy ez kicsit erős így, de mindig légy őszinte magadhoz. Ne félj beismerni a hibáid és a hiányosságaid. Válj azzá, aki szeretnél lenni.


4. Találj hobbikat, célokat

Ha pl. szeretsz fotózni vagy rajzolni, festeni, érdeklődsz a művészetek iránt, csatlakozz csoportokhoz, ez is egy jó alap barátokat szerezni. Ha szeretnél zenélni, iratkozz be valahova. Vagy legyen egy saját állatod, vidd el sétálni a parkba, menj oda egy másik kutyát sétáltató embezhez, közös téma máris megvan. Ha szívesen utazgatsz, gyűjts pénzt kirándulásokra, érdeklődj az utazási irodáknál, szerveznek-e 1-2 napos csoportos utazásokat. Egyedül is simán el lehet menni, nem kínos, és ki tudja, lehet megismered közben a leendő legjobb barátod vagy egy kedves lányt.


5. Internet

A neten is találhatsz barátokat különböző oldalakon, fórumokon. Ha szereted a játékokat, akkor a twitch közösséget tudom ajánlani. Hasonló érdeklődési embereket keress mindig.


Lényeg: Ne add fel. A legtöbbekben megvan az akarás, hogy megváltozzon az élete, csak nem tesznek érte semmit. NINCSENEK TETTEK. Így nem is lesznek sikerek, amiktől szintén nőhetne az önbizalmad. A döntés rajtad áll. Benne maradsz a lelki nyomorságban, mivel az a megszokott, a biztonságos, VAGY kilépsz belőle, amivel átalakíthatod az egész életed.

Minden csupán felfogás, gondolkodás, hozzáállás kérdése. Annyi lehetőség van. Vedd észre őket!


Az alapja mindennek te magad vagy. Ha rendben vagy kívül-belül, csak utána fordíts figyelmet a lányokra.

2017. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Elmebéli hiányosságaid miatt.


Tanulj. Gyakorolj önismeret.

2017. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat olvasnam csak lanyba
2017. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
6-os hülyeségeket írt. ne hallgass rá.
2017. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!