Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális és elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális és elfogadható hozzáállás részemről, hogy büszke vagyok a szüzességemre, vagyis inkább a szerencsétlenségemre?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag minden olyan tulajdonsággal rendelkezek, ami miatt egy megkeseredett és életunt huszonévessé váltam. Alacsony és sovány vagyok, kicsi a péniszem, gyerekes a viselkedésem, nem tudok normálisan kommunikálni és még ismerőseim sincsenek, azaz nulla szociális életem van. Azt érzem, hogy jól van ez így és semmi értelme, hogy azért küzdjek, hogy később a fentiek miatt megaláztatás és csalódás érjen a nők jóvoltából. Főleg a péniszméretem és a magasságom ami miatt borzasztó komplexusos vagyok. A legdurvább mégis az, hogy állandóan fásult vagyok és a libidóm is egy nagy nulla illetve az impotencia nagyon halvány jelei is mutatkoznak (már nem olyan kemény, mint régen, de még természetesen feláll).

2017. okt. 29. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
érdekes kérdés
2017. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsi a péniszem,sovány és alacsony vagyok de a feleségemnek Norbinak tetszem. Üdv! Rubint Réka :)
2017. dec. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vonulj kolostorba a csuhások közé!
2017. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!