Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális hogy magától nő...

Az normális hogy magától nő az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Régebben elég zárkózótt gyerek voltam.Most lettem 18 éves,és az utóbbi 2 évben magától nő az önbizalmam.Ezt nagyon sok dologgal kapcsolatban észrevettem,szinte minden területére kihat az életemnek.

Normális ez úgy,hogy semmit sem tettem érte?Ma már igazi társasági embernek mondhatom magam,harmadik barátnőmet nyúzom,és most úgy érzem ő az igazi :)


2016. júl. 5. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mostmár legalabb tudom hogy nem csak én vagyok így ezzel :D
2016. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ez baj?
2016. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Nyilván nem baj :D

Csak azt mondják az önbizalom akkor nő fokozatosan ha sikereket érünk el az életünkbe.Nekem semmi meghatározó siker nem volt csak egyszerűen egyre bátrabb merészebb vagyok,feszegetek olyan határokat amiktől régebben rettegtem.

2016. júl. 5. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikerekkel jön... Szerinted az például nem siker, hogy van barátnőd? Sokaknak 10 évvel később sem jön az első barátnője. Valószínűleg az ilyen sikerek miatt nő az önbizalmad, csak nem veszed észre ezeket a siker dolgokat.
2016. júl. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!