Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok az ilyen párokhoz? Szerintetek a többség furán néz rájuk, vagy nem?

Figyelt kérdés
Olyan párokról beszélek, ahol a pasi 2-3 cm-el alacsonyabb. És ha a csaj fel vesz egy magassarkút, mert minden nő szereti csinosnak érezni magát, akkor azért egy 8-10 cm különbség van a nő javára. A férfi olyan 173 cm, a nő 174 cm, és magassarkúban magasabb a pasijánál.

2017. szept. 25. 23:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Le se szarnám, legyenek boldogok. Igen nyomorék lelkivilággal rendelkezhet az, aki ilyennel foglalkozik.
2017. szept. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt 178 magas bnőm, én 183 vagyok, magassarkúban rámvert pár centit. Oszt' ? :D
2017. szept. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
16%
Hogy mas mit csinal, az nem erdekel. Persze, rajuk nezek, es latom, hogy szarul neznek ki egyutt, de ha boldogok, akkor ez van. En a magam reszerol tobbet nem csinalnek ilyet, mert gornyedtem eleget ilyen szituaciokban.
2017. szept. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert nekem olyan furcsa, hogy még egy 150 cm-es csajnak is kitétel az hogy 180 cm alatt nincs pasi....... Holott egyáltalán nem ezen múlik a férfiasság :D


És néhány embertől már megkaptam hogy ez mennyire gáz ha a csaj magasabb.....

2017. szept. 25. 23:48
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy ez meglepő számodra kérdező, de én nem szoktam más párokat nézegetni mert egy cseppet sem érdekel. Az pedig, hogy a többség mit gondol, vagy hisz szintén zenész.
2017. szept. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%

"150 cm-es csajnak is kitétel az hogy 180 cm alatt nincs pasi"


így kezeli a saját komplexusait, esetleg nagy farkat remél ettől

2017. szept. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%
Azt, hogy legyenek boldogok. Mit szólnék? Ha valaki, akár férfi, akár női szemmel abban látja a férfiasság mibenlétét, hogy ki hány centiméter magas, ott nagyobb gondok is vannak a fejekben. Szerintem legalábbis.
2017. szept. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nekem csak azert nincs pasi 180 alatt, mert en is 178 vagyok. Vagyis ez hulyeseg hogy nincs. Van pasi, mert miert ne lenne, csak valoszinu nem fogok ugy ra tekinteni, mint hozzam valo, mert engem zavarna, ha alacsonyabb lenne nalam. Ez talan a sajat rigojam, de ez van, legalabb legyen olyan magas, mint en. Ha 165 lennek akkor annyi.

Viszont mas parok nem erdekelnek, max magaban megjegyzem elso latasra, hogy fura kicsit, de nem erdekel, es nem mindennapi elfoglaltsagom parokat bamulni, centivel meregetni a magassagukat stb. :D

2017. szept. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%

Ha ez senkit nem zavar az jó, de ha már a másikban problémát okoz egy magassarkú viselés az baj, vagy akkor ha nem számít, akkor miért zavarja a magassarkú? és miért ne hordhatnám? fél, hogy azonos szintre kerülünk, ne tán magasabb leszek és ő hirtelen kicsinek érzi magát?

ebből lehet jön egy kényszer ideál? Mert a vonzalmat nem ez alapozza, hogy mennyire passzol a kitalált ideálhoz valaki, amiben hiszek, és ezt felülírhatja egy magassarkú?

2017. szept. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
Szóval neki van ideál, kifejezetten tudja mi kell neki, amit megakar szerezzni. Nekem nincs, mert nem tudok egy érzéketlen emberhez vonzódni, csak azért mert a külső adottságok vonzóak.
2017. szept. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!