Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit szólnátok, ha a nő írna rátok először?

Figyelt kérdés

Ciki nem ciki regisztráltam a tinderre....Végre a városomban is van egy helyes férfi,kölcsönöcs "tetszés".

Nem nyomulós nagyon,h én írnék rá először, vagy várjam meg még ő keres esetleg?Nem vagyok ilyenekben nagyon jártas....


2017. nov. 3. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Engem feleségül vett. Ebből arra gondolok, hogy nem zavarta a kezdeményezésem :)


Egyébként bárki férfit ismerek, a legtöbben értékelik azt, ha a nő is nyíltan kifejezi az érdeklődését. Az ilyen "nekem kell a vadászat öröme" típusú pasikról el tudjuk képzelni, hogy mennyire a nő személye ragadja meg az ismerkedés során.

2017. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolnék, valaki végre komolyan veszi az egyenjogúságot, és nem csak az előnyökig terjedően.
2017. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amilyen lusta vagyok, mindig a nők kezdeményeztek. Sosem zavart, legalább tudtam, észre vett, akármi is kialakulhat.
2017. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Sokszor velem is előfordul, hogy megvan a match de abban a pillanatban már nem írok rá, késöbb pedig mire írnék már kaptam az üzenetet tőle. Leginkább azért van mert sokszor napközben végigpörgetem pár perc alatt de időm már nincs írni csak késöbb.


Engem sosem zavart ha nem nekem kellett írni, sőt néha kicsit önbizalom növelésnek is tökéletes hisz ha nem érdekelném akkor nem írna.


22F

2017. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj emiatt! Manapság ez már tökmindegy, hogy a nő vagy a pasi kezdeményez. Ha tetszik, nyugodtan kezdeményezz! Drukkolok! :D
2017. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Mit szeretnél? Okkal tegyél bármit is.
2017. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Örülnék neki :)
2017. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen Tinder jellegű oldalakon nem örülnék, eleve fel sem regelnék oda. Mondjuk, ha Facebookon írnál rám, azzal nem lenne semmi bajom, kapcsolatfelvételi lehetőségnek tökéletes.
2017. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nő is kezdeményezhet. Ha újat mondtam akk bocs
2017. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy szeretne valamit tőlem.
2017. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!