Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők nem a kocsi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők nem a kocsi alapján választanak párt, akkor mivel magyarázzák, hogy minden BMW-be az anyósba ott ül egy finom csaj?

Figyelt kérdés
De a régi e36-ostol akármelyikbe mindegyik 50kg-os yolo gyerek mellett, ott ül egy csaj akkor ,hogy van ez?!
2017. nov. 4. 01:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Azok Oscarosok.
2017. nov. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Már sokszor le lett írva hogy nem autó hanem sofőr függő kihez ül be a nő. A "yolo" gyerek valószínűleg nem szegény ami miatt valószínűleg nem gátlásos amit megfejel egy "farok mércével" és ebből valamiért a pasiknak csak a bmw tűnik fel.
2017. nov. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Hát nem tudom, én a városban kb csak olyan autókat látok, ahol egy ember ül a kocsiban, aki vezeti. Szomorú, hogy mindenki azzal a szarral megy a reggeli csúcsban, ahelyett, hogy buszra emelné a valagát, vagy gyalogolna kicsit. De még a szomszéd kerületből is képesek kocsival átmenni a másikba... Fantasztikus.


Direkt szoktam nézni a jó kocsikat, hogy milyen nők ülnek benne... El kell, hogy keserítselek, vagy anyám lehetne a nő, és minden, csak nem finom, vagy nincs nő. Ritka, hogy csinos nő ül a pasas mellett.


Dehát mindenki azt lát meg, amit akar. Ha te mindenáron be akarod magyarázni magadnak, akkor be fogod tudni, hogy azért nincs nőd, mert nincs kocsid/szar kocsid van.

2017. nov. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Azért mert a bmw egy szar náci kocsi.
2017. nov. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom honnan vagy, de én meg nagy többségben nőket látok a volán mögött, egyedül. Olyan baba terepjárókban mint a dacia duster például. Fodrász, kozmetikus ....
2017. nov. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nincs szar kocsim,sőt jobb van mint a legtöbb yolo gyereknek, akik a kinnti torok kebabos e36-javal jár :) Hát igen szomorú hogy wcre is kocsival járnak a fővárosiak 😎
2017. nov. 4. 02:36
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Mert minden "finom" csaj BMW-ben ül, ugye? Te észlény.
2017. nov. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem,de a többi autóban ez kevésbé jellemző....
2017. nov. 4. 03:09
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Bmw-vel nem a stricik járnak ??? Lehet azért látsz annyi bmw-ét benne meg csajt az anyós ülésen, mert f a sz ikám pont viszi munkába az útszélére a prostiját.
2017. nov. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen szoktam látni néhány ezeréves BMW-vel menőző pávát amit egy iphone árából megveszel, a komolyabbak is max 1-2milla használtan, ettől valaki gazdag? Számítógépes játékokra több pénz költöttem mintegy páva egy ezeréves BMW-re. Kocsival akkor menőznék ha minimum egy porsche panameram- lenne, ugyanis használtan bárki megvesz egy bmw-t ha pár hónapig félrerak.
2017. nov. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!