Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan extra molett/kö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan extra molett/kövér/ hölgyek, akik nem akarnak mindenáron lefogyni, s elfogadják a testüket?

Figyelt kérdés
Én az extrém kövér nőket szeretem/200 kg körül/,de szinte mindegyikük aktívan fogyókúrázik,s nem tudja elfogadni magát kövéren.Pedig nemcsak én imádom a hatalmas idomokat,hanem sok férfi társam is.Szerintem az állandó fogyás-hízás egészségtelenebb,mint az állandó túlsúly.Nagyon örülnék,ha találnék olyan hölgyet,aki elfogadja magát ekkora túlsúllyal,s elhiszi,hogy őt is imádhatják a férfiak.

2017. nov. 4. 07:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Az amelyik felhízik 200 kilóra az szimplán beteg. Erősen hormonzavaros. Az ilyenek nem fogyókúráznak hanem tabikat szednek. 120-150 kolos szörnyek vannak még bőven, azok között találsz megfelelőt szerintem.
2017. nov. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A kövér nők nem szörnyek,hanem igazi NŐK!
2017. nov. 4. 07:54
 3/20 anonim ***** válasza:

Én sajnos 98 kiló vagyok az átlagos magasságomhoz. Nagyon nem szeretek a bőrömben lenni, egyszerűen nem komfortos, nem is látom szépnek magam, sem nőiesnek, hiába oszlik el arányosan. Diétázom, mert azt gondolom, akkor lesz önbizalmam, ha tetszeni tudok magamnak.

Aki 200 kiló, az már amorf, minden szempintból veszélyeztetett az egészsége, nemhogy szexelni, se még három emeletet lépcsőzni sem tud. Ez egy beteg dolog.

2017. nov. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy ekkora túlsúly már nagyon egészségtelen. Alapvetően ha szeretek valakit, akkor azt szeretném, hogy egészséges legyen, és mondjuk ne veszítsem el 40 évesen a túlsúly okozta szövődmények miatt. Az egészségnél szerintem nincs szexibb.
2017. nov. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Engem is az ilyen nők izgattak egy időben, de mostanra nagyon kiábrándultam az egészből.


Egyszerűen nem lehet normális életet élni egy 200 kilós nővel. Plusz nem is jó csak fétis miatt párt választani.


Amúgy itthon nem hiszem, hogy sok 200kg körüli nőt találnál, ez nem az USA, ott van ennek kultusza, a legtöbb bbw és ssbbw modell is amerikai.


Kisebb méretben viszont még találhatsz olyan nőt aki kövér és elfogadja magát.

2017. nov. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok....Én nem tartom amorfnak a 200 kg körüli nőket,inkább vonzónak.Volt egy majdnem ekkora kedvesem,s csodás volt vele a szex.Igaz futni nem jártunk együtt,de például úszni igen.Én amúgy ha a súlya akadályozza valamiben szívesen segítem.Tudom,hogy Amerikában könnyen találnék ekkora párt,de én itthon szeretnék.
2017. nov. 4. 09:08
 7/20 anonim ***** válasza:
Sőt, olyanok is vannak, akik még többet akarnak hízni...
2017. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Jó lenne ilyen hölgyet megismerni.
2017. nov. 4. 09:41
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Egy fétis miatt párt választani nem igazán szerencsés. A 200 kg amiről te beszélsz már olyan szintén megnehezíti az életét egy embernek, hogy kb mindenben másra van utalva. Ezt 100 kg körüli nőként mondom, olyan nincs itthon, hogy valaki ìgy imádja a saját testét... ez nem az a társadalom.
2017. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Jó volt vele a szex? Áruld el, hogy tudtátok azt kivitelezni?
2017. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!