Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen fajta csajok a leginkább kompromisszumkészebbek?

Figyelt kérdés
Szeretnék végre egy barátnőt, de nem tudom, hogy milyen jellegű csajoknál próbálkozzak anélkül, hogy pofára esnék? Alapvetően azt kell rólam tudni, hogy elég filigrán alkatú vagyok (~54-56 kg) és ezzel arányos magassággal. Bár vékony vagyok, de van egy alap fitt alkatom, ami talán jó kiindulópont lehet a későbbiekben (akit érdekel küldök képet). Ugyanakkor azon gondolkoztam, hogy milyen fajta csaj illene leginkább hozzám és az én esetemben milyen kaliberű csaj milyen mértékben lenne képes kompromisszumot kötni, hogy vonzónak találjon. Ugye szokták azt mondani, hogy nem minden a külső és én is ebben bízok. Főleg, hogy arcra helyes vagyok. Tudnátok nekem valami okos tanácsot mondani? Akár személyes tapasztalatot is szívesen meghallgatok. Nemet és kort is írjatok, hogy tudjam a csajoknak mi a véleménye. Köszi.

2017. nov. 4. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Egyértelmű: A csúnyább és kövérebb lányok

Esetleg az életkorral is tudsz játszani, ugyanis 30 fölött a nők megbolondulnak és családot akarnak, ha te is azt akarsz (vagy el tudod hitetni ezt a csajjal, bár az nem szép dolog), akkor sokkal kompromisszumképesebbek lesznek. Elnézőbbek lesznek a testi hibáiddal szemben.

2017. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Tök jó, hogy konkrét választ vársz egy olyan kérdésre aminek fele általánosítás, másik fele felszínesség, de összegészében úgy baromság ahogy van.

Tudod ahány ember annyi ízlés. Van egy lány akin látod, hogy tetszel neki, neked is tetszik, elhívod randizni és voilá, kész is a barátnő.

2017. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Általában azok, akik sokat csalódtak, a jót megbecsülik. Ehhez türelem kell, mert ilyen emberhez nehezebb közeledni és meggyőzni, hogy te más vagy. De mivel jobban megbecsülnek, ezért jobban képesek kompromisszumokat kötni. Ez a tulajdonság viszont nem árt ha benned is megvan. Jó kapcsolat alapja.


24/N

2017. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus... Régen rossz, ha valaki úgy indul az ismerkedésnek, hogy neki olyan nő kell, aki lentebb ad az igényeiből annak érdekében, hogy ne hányja el magát tőle. Ismerkedni nem kritériumokkal, nem elvárásokkal, nem bizonyos típusú nők keresésével indulunk neki. Hanem meg kell találni azt a nőt, akinek így tetszel. Akinek nem kell kompromisszumot kötni vagy lejjebb adni az igényeket, mert így kellesz neki. Ez nem úgy működik, hogy "hát igazából bottal sem piszkálnám meg, de hát jajj milyen kis kedves, csak összejövök vele". Ilyen nőt nem fogsz találni.
2017. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30 fölötti kisgyerekes anyuka, akinek anyagi gondjai vannak. Gyakorlatilag annyit vár el, hogy beszállj a rezsibe, ne üsd meg, ne ordíts a gyerekkel, és ne legyél masszív alkoholista.
2017. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nem fajtáznád a nőket, mindjárt jobb fejnek tűnnél.
2017. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismét leírom: a szexuális vonzalom nem jófejség kérdése. Keress azonos súlycsoportban esetleg, az valamennyire segít. Nekem sem imponálna, ha egy férfi kisebb lenne nálam, akárhogy.


Kompromisszumot akkor kötök, ha az belső tulajdonság, amivel akár működhetne is a kapcsolat, csak nekem kell megbékélnem vele. Az nem kompromisszum, hogy rádumálom magam valakire, aki nem tetszik, mert kicsi hozzám. Kötve hiszem, hogy ilyen lehetséges lenne mondjuk amúgy is.

2017. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ismerkedni nem kritériumokkal, nem elvárásokkal, nem bizonyos típusú nők keresésével indulunk neki. Hanem meg kell találni azt a nőt, akinek így tetszel."

Azt ám a nagy ... Mindjárt mondom, micsodát, kedves 4-es. Azt a nőt kell megtalálni, aki NEKED (!) tetszik, aztán fel kell nőni a feladathoz. Nem az igényeket alakítjuk, hanem a lehetőségeinket.

2017. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!