Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a csendesebb, visszahúzódóbb fiúk?

Figyelt kérdés

Valamilyen oknál fogva egyáltalán nem vesznek észre a lányok, szó szerint levegőnek nézek.

Úgy veszem észre a magamfajta fiúkat észre sem veszik a lányok.


Nem tudom, hogy befolyásolja-e azt, hogy levegőnek nézek, hogy nincsen önbizalmam, az önértékelésemmel is problémáim vannak és persze soha sem szoktam mosolyogni, egész nap póker arcom van.


Valószínű, hogy a gátlásaim miatt nem érdeklek egyetlen egy lányt sem?



2017. nov. 5. 15:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
6%

Ezt úgy hívják hogy természetes szelekció.

Lúzer vagy, vesztes.

Azért néznek levegőnek mert ilyen a személyiséged, ami ezt érdemli. Nincs önbizalmat, zárkózott vagy, sajnáltatod magad, szomorú, búval b..ott vagy!

Mikor voltál bulizni, táncolni, piálni, hülyülni utoljára? Mi érdekes van benned? Mi izgalmas? Miért kéne egyáltalán bárkinek is nem levegőnek nézni téged?


Menj el egy pár lakásoshoz a Rosszlányok oldalról, ők majd segítenek levetkőzni a gátlásaidat elég gyorsan.


De amúgy lehet egy pszichológus többet segítene.

De amúgy komolyan mondom ez a természetes szelekció, ilyen a természet, aki béna, lúzerként viselkedik, az nem fog dugni és nem tud szaporodni.


Rajtad múlik, hogy csinálod tovább ezt a "csendes vagyok, gátlásos, és lúzer" jellemet, vagy akár holnap változtatsz rajta...

Nem fog egyik napról a másikra menni nyilván, de ha folyamatosan teszel érte, folyamatosan fejlődsz, akkor majd változnak a dolgok!!

2017. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
54%
velem ugyan ez a helyzet csak én lány vagyok :c az egyik tanárom szerint nem ők nem vesznek észre, hanem mi küldünk olyan "jeleket" hogy hagyjanak békén, ne is akarjanak oda jönni, csak ez nekünk nem tűnik fel.
2017. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%

#11 vagyok.


#12 igazad van ezt mondtam én is, nem ŐK nem vesznek titeket észre hanem ti vagytok bénák ahhoz hogy érdekeljetek és feltűnjetek bárkinek. De én nem megbántani akarlak titeket hanem segíteni.

Menjetek bulizni, piálni, beszélgessetek sokat idegenekkel, olyanokkal akikkel amúgy nehéz lenne, mosolyogjatok rájuk sokat, ne feszüljetek be, ja és szerintem ép testben ép lélek tehát edzés is jót tesz, sok guggolás, kerek fenék, formás combok, nyitottság, mosolygás, és téged is mindenki meg akar majd dugni mint a többi lányt, a többi jó csajt.


Ha pedig nem változtattok akkor nagyon helyes ne is legyen párotok, a bénák és szerencsétlenek ne szaporodjanak. Sok van belőlük.

2017. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Tehát aki nem szeret bulizni, és tajtrészegre inni magát idegenek között, azok lúzerek és alkalmatlanok a szaporodásra. Ma is tanultam valamit a gyakoris professzoroktól...:D És a legszomorúbb, hogy kb. tényleg ez a helyzet.
2017. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"tajtrészegre inni magát idegenek között"


Ezt nem mondtam!!

Bulizni, közösségbe járni, szocializálódni idegen emberek társaságát megszokni, nem feszengeni közöttük egészen más, mint tajtrésegre inni magadat!!!


Ha idegen buliba idegen emberekkel jól tudod magadat érezni, tudsz velük dumálni is jót, tudsz velük táncolni, énekelni, hülyülni, lazulni, nem feszengsz, na akkor fogsz te utána bárkivel könnyen, nyitottan ismerkedni, beszélgetni, és az ismerőseid, osztálytársaid meg mit tudom kijeid előtt sem fogsz feszengeni, és zavarban lenni, meg búskomornak lenni, meg félénknek, zárkózottnak, hanem természetes lesz az emberek közelsége, életvidám és nyitott leszel, és könnyen beszélgetsz majd bárkivel.


Nem piálni kell, meg nem betépni kell a buliba, hanem jól érzeni magadat idegen emberek között, beszélgetni velük, ismerkedni...

2017. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

# 10/15: Azt azért nem mondanám,hogy nem lenne humorom. Megfogadom a tanácsodat és minél több filmet nézek, és elkezdek könyveket is olvasni.


sose hagyd el magadat, akármennyire is úgy érzed, hogy nincs értelme folytatni. --> Nagyon sokszor eljutok arra a szintre,hogy már nem is érdekel semmi sem és bevallom őszintén sokszor még élni sincsen kedvem de megpróbálok ezeken túllépni és nem elhagyni magamat.


# 11/15: Köszönöm szépen,hogy vesztesnek és lúzernek tartasz.


Mikor voltál bulizni, táncolni, piálni, hülyülni utoljára? --> Bulizni egyáltalán nem szoktam mert nem az én világom és nem is akarom,hogy az legyen. Alkoholt egyáltalán nem iszom,sőt nem dohányzom és nem is drogozok teljes mértékben egészségesen élek és táplálkozok az edzésnek köszönhetően. De nem is hiányzik nekem. Lehet,hogy igazad van semmi érdekes nincsen bennem és miért is ne néznének levegőnek de tudod mit nem is igazán érdekel. Tartsanak unalmasnak és továbbra is nézzenek levegőnek les.zarom. Ha én nem egyáltalán nem érdeklek senkit sem úgy ahogy vagyok és olyannak amilyen vagyok akkor én sem foglalkozom vele.

Tisztában vagyok vele,hogy ha elkezdek megváltozni akkor az nem fog egyik napról a másikra menni.


#12/15: nem ők nem vesznek észre, hanem mi küldünk olyan "jeleket" hogy hagyjanak békén, ne is akarjanak oda jönni, csak ez nekünk nem tűnik fel. --> És pontosan milyen jeleket is küldünk? :D


# 13/15: Egyáltalán nem bántasz meg vele ha őszinte vagy,sőt hálás is vagyok érte.

mosolyogjatok rájuk sokat,--> :D A probléma itt kezdődik,hogy én egyáltalán nem szoktam mosolyogni.


&14/15: Tehát aki nem szeret bulizni, és tajtrészegre inni magát idegenek között, azok lúzerek és alkalmatlanok a szaporodásra --> Tartsanak nyugodtan lúzernek nem érdekel. Magasról leszarom. Most attól lennék menőbb ha elmennék bulizni és minden hétvégén leinnám magamat a sárga földig, a sok hülye rib.ancot meg nézném,hogy hogyan rázza a seggét. Köszönöm de én ebből nem kérek.


# 15/15: Hidd el elmennék én szórakozni de nincsen kivel. Nekem soha sem voltak barátaim akikkel el tudtam volna menni esetleg este pizzázni. Mindig is egyedül voltam és az évek alatt már megszoktam az egyedüllétet. Másrészről meg nem is vágyom emberek közé.

2017. nov. 5. 20:12
 17/22 anonim ***** válasza:

Elmenni bulizni nem annyiból áll hogy leiszod magadat a sárga földig... Hanem hogy jól érzed magadat emberek között.. Ehhez nem kellenek barátok, elmész, és ott összeverődsz valakikkel, ismerkedsz, ilyesmi...


Ha nem zavar meg megszoktad és egyáltalán nem akarsz tenni ellene meg nem akarsz változtatni stb. akkor miért tetted fel a kérdést? Akkor miért érdekel hogy ez kinek jön be? vagy így hogy látod hogy ahhoz hogy tetszél valakinek az nem csak úgy "van" hanem tenni kell érte és akkor már nem érdekel?

2017. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
és aki nem szeret bulizni? én pl táncolni nem tudok, a piát nem kedvelem, a hangos zenétől pedig fejfájást kapok. akkor minek menjek oda? #12 vagyok. a tanárom úgy magyarázta hogy ha azt látják hogy folyton félre vonulunk és nem megyünk oda akkor abból azt vonják le hogy nem kedveljük a társaságukat és nem kezdeményeznek többé. Velem pontosan ez volt.
2017. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Szia!


A bulizásra visszatérve. Már írtam,hogy nem az én világom,meg nem is vágyom.


Tudom,hogy ha nem teszek semmit sem akkor semmi sem fog változni.


vagy így hogy látod hogy ahhoz hogy tetszél valakinek az nem csak úgy "van" hanem tenni kell érte és akkor már nem érdekel? --> Nem erről van szó,hogy nem akarok semmit sem tenni. De hiába szeretnék ha egyszerűen nem megy. Te nem vagy abban a helyzetben amiben én. Ha már emberek között vagyok szó szerint feszült vagyok. Alig kapok levegőt, szorít a szívem és mindenáron csak arra vágyom,hogy otthon legyek egyedül,semmi másra.

2017. nov. 5. 20:31
 20/22 A kérdező kommentje:
#18/19: hogy folyton félre vonulunk és nem megyünk oda akkor abból azt vonják le hogy nem kedveljük a társaságukat és nem kezdeményeznek többé. Velem pontosan ez volt. --> Velem is pont ugyan ez a helyzet.
2017. nov. 5. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!