Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak körében miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak körében miért elterjedt az a nézet, hogy "csak az a nő foglalt, amelyiken fekszenek"?

Figyelt kérdés

Ugye nem kell ecsetelni, hogy ebben burkoltan benne van, hogy nem tisztelik, ha egy nő párkapcsolatban van és ennek ellenére rányomulnak, partiképesnek tartják. Ez nagyon szánalmas, de tényleg sok férfi van, aki nem ismer se istent, se embert, ha vonzódik egy nőhöz és tényleg mindenáron meg akarja kapni. A foglalt státusza sem riasztja vissza, sőt, kihívásnak veszi a helyzetet és emiatt még nagyobb elánnal megy neki a dolognak.


Miért gondolkodik így sok férfi? Miért nem lehet tiszteletben tartani, ha valaki már megtalálta a párját és nem akar ismerkedni? Ennyire benne van minden férfiban, hogy szereti feszegetni a határokat? Vagy férfias érzés a konkurencia legyőzése? Ki mit gondol erről?



2017. okt. 19. 15:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Egyfajta rossz menőzős duma ez. Kb az a színvonal mint mikor azt hiszik, hogy a cigizés vagány.
2017. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Aztán téged ez miért visel meg ennyire? Kinek nem inge, nem veszi magára, kivel lehet cicózni, csak azzal fognak. Ez ennyire egyszerű.

Az hogy te alpári hapsik hülyeségén ennyire rágod magad, az téged minősít, már bocsi.

2017. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

"minden férfiban"???


Én ilyet csak tuskóktól hallottam eddig. Normális férfitól nem.

2017. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Beprobalkozni szerintem barkinel be szabad, de aki az elso nembol nem ert az tenyleg idiota.
2017. okt. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
én ezzel viccelni szoktam csak...
2017. okt. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Mert igaz... Tőlem is elvették a barátnőm... Na de vajon miért????
2017. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Úgy gondolom, hogy az a nő, aki nem ad határozott választ (nem feltétlenül durvát) egy férfi nyomulására, azt sokszor továbbra is ostromolni fogják. Rengeteg nőnek bejön az, ha a párján felül más férfiaknak is tetszik, és gyakran elkövetik azt a hibát, hogy nem tisztázzák egyértelműen, hogy ők nem kaphatók. (Valószínűleg mert mégiscsak kaphatók...) Egy rámenősebb férfi meg ezt a bizonytalanságot felhívásnak tekinti keringőre, és egy részük addig nyomul, amíg sikerrel nem jár. Volt olyan barátnőm, aki kedvesen de nagyon határozottan tudta lepattintani a pasikat, és ezután nem is próbálkozott többet nála az illető. Viszont olyan is volt, akinek fülig szaladt a szája egy-egy kedves szóra. Meg is fektették a csajszit előbb utóbb sajnos. Szóval konklúzióként az a nő, aki el akar egy férfit utasítani, az el is tudja, kedvesen vagy durvábban, de határozottan. Aki meg nem tud határozott lenni, annál meg továbbra is próbálkozni fognak. Ennyi a titok...
2017. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, de az ilyenekről szoktam szólni a páromnak, hogy beszélgessen egyet velük, akkor egyből eltűnnek.

Ezek csak addig nagylegények, amíg egy 50 kilós csajról van szó, egy férfivel szemben már nyuszikák.

Aztán jönnek ide sírni, hogy minden csaj bunkóval van együtt. :)))

2017. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez azért durva általánosítás!

Poénból én is szoktam mondani, de sosem másztam rá olyan nőre akit már van ki dugjon :D

Viccet félretéve, akit így el lehet csábítani a párjától azt szerintem hagy vigye aki tudja...

Valószínűleg nem véletlen enged a csaj se a csábításnak...

Arról nem is beszélve, hogy nem egy nőnek titkoltan ugyan, de pont ez a vágya, hogy elhódítsák.

Sokan meg még kérkednek is vele...

2017. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Van az a réteg, amely ilyen dumákat hangoztat.Nem kell Velük foglalkozni.Egy kőkemény nem és már tudja is az illető, hol a helye.

A nők is igencsak odatették magukat, hogy a Férfiak ilyen dumákat eresszenek el...lásd itt is a sok párban lévő nők kérdéseit...pl."Lefeküdjön-e a másikkal, ha a párjával nem jó a szex, mer' ő már szeretne egy jót szexelni?" Pff...ilyen nők is eléggé rátesznek arra, hogy a Férfiak kevésbbé tiszteljenek bennünket.

2017. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!