Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy foglalt nő hogy reagál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy foglalt nő hogy reagál az ilyen beszólásra?

Figyelt kérdés

A nő foglalt, van párja, szeretik egymást. Van viszont a képben egy pasi, akinek bejön a nő, viszont tiszteletben tartja, hogy kapcsolatban van. Ennek ellenére akárhányszor összefutnak, a pasi mégsem tudja megállni, hogy ne mondjon olykor valami szépet, kedveset a nőnek, szinte kikívánkozik belőle egy-két bók mindig. A nő erre felfigyel, majd így reagál:


- Ne haragudj, de tudod, hogy régóta van barátom. Kedves pasi vagy, bírlak, de szeretem a páromat, közös jövőt tervezünk.

- Tudom, ne haragudj, nem akartam félreérthetőnek tűnni. A PÁROD NAGYON SZERENCSÉS FÉRFI.


Erre a nagybetűs mondatra gondoltam. Tudom, most azzal fogtok jönni, hogy "ha van barátom, akkor semleges, nem érdekel", stb... Egy ilyen mondat abszolút nem érint meg titeket egyáltalán, még foglaltként sem? Nem tudjátok ezt bóknak venni, nem esik jól ez a megjegyzés, ha egy amúgy szimpatikus férfi mondja, akivel talán amúgy össze is jönnétek?


Hölgyek, volt már, hogy foglaltként ti is kaptatok szimpi pasitól ilyen "bókot"? Hogy esett?



2017. nov. 5. 18:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A tízesnek igaza van, ez borzasztó snassz és ócska duma. Ez nem szerencse kérdése. Aki meg tényleg komolyan tervez a párjával, egy idő után idegesíteni fogja a pedálozás meg a bókok, legfőképp az, hogy a másik férfi nem veszi észre magát.
2017. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%

Nekem jól esnek a bokok annak elenére ,hogy van párom. Sztm a nők 80%-a így van vele.

De nem hagynám el a párom ,nem csalnád meg.

N25

2017. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már ilyen helyzetben, teljesen semlegesnek éreztem amit mondott, nyilván mert kapcsolatban voltam. Konstatáltam hogy mindent megtesz annak érdekében hogy tudassa velem hogy nyitott felém. Szép fogalmazás de hatástalan ilyen helyzetbe.
2017. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Először/másodszor totál semleges, ennél többször pedig - miután nyilván az elsőnél tisztán vázoltam a helyzetet - kifejezetten taszító.
2017. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb esetben közömbös, rosszabb esetben kellemetlen.
2017. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hatnak meg a szoviragos kozhelyek.
2017. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha nagyon őszinte akarok lenni, nem mindegy, hogy ki mondja.
2017. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Annyit reagálnék, hogy "aha", és ha még egy bókot megereszt az illető, akkor többet nem nagyon állnék vele szóba, nem szeretem az olyan embereket, akik nem veszik észre magukat.

Volt, hogy kaptam ilyesmit, elsőre hidegen hagyott, utána irritált.

2017. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondták már ezt, kis mosollyal a válaszom: igen, tudom.


Kész, mégis mit vársz?

2017. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!