Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kamuprofillal levelezek vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamuprofillal levelezek vajon vagy megfogtam Isten lábát?

Figyelt kérdés
Írok társkeresőn egy bomba nővel: szép arc, hosszú haj, minimum D-s feszes mellek, tökéletes test... Mikor ráírtam nem számítottam semmi jóra, de nagyon meglepett, tegnap óta folyamatosan levelezünk, gyönyörű már-már filozófikus és értelmes gondolatai vannak. Vajon kamuprofil vagy megfogtam az Isten lábát? Kértem, menjünk át Viberre, de azt írta, hogy még korainak tartja, mert kicsit bizalmatlan.
2017. jún. 23. 13:00
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Uram, bocsájtsd..., de büdös lesz.
2017. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
59%
Egyáltalán nem lehetetlen, hogy igazi, a szép nők is lehetnek értelmesek:D Persze lehet hogy kamu, de a viberes dolog szerintem nem ezt támasztja alá.
2017. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Egy esélyt adj neki. Ha túl sokáig nem akar találkozni ne erőltesd.
2017. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
7%

Már azt hittem te írtál kamuprofilról. Ha jól elbeszélgettek akkor gyanús ez a bizalmatlanság.

30/f

2017. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
97%
Ő veled viszont nem fogta meg az isten lábát, ha a csöcsméreteit így előrébbsorolod mindennél
2017. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
Miért nem csúnya, vézna, buta lányoknak örülsz?
2017. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, csak olyan csodának tűnik...
2017. jún. 23. 13:07
 8/48 anonim ***** válasza:
96%

" szép arc, hosszú haj, minimum D-s feszes mellek, tökéletes test..."


Na a lényeg ki van emelve :'D


Csak beszélgess vele, és ha tényleg érdekel majd lesz valami... Mármint a személyisége Tényleg érdekel úgy értem. Nem a D-s feszes mellei...

2017. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
google képkeresőbe berkatad már az összes képét?
2017. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Ne kössetek már bele, amit írtam. Valljuk be, a Playmate jellegű nem igazán jellemző az olyan gondolkodás, amit esetében felvázoltam. Biztos van, de vajon mennyi az esélye, hogy rálelsz arra a kevésre társkeresőn? Ezért kérdeztem.


Google nem ad ki semmi gyanúsat.

2017. jún. 23. 13:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!