Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan segíthetnék a testvérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a testvéremnek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy testvérem már 23 éves és még sosem volt barátja (próbálkozoja meg 3 volt) , mind a három fiut elutasitotta ,egyiket azért mert más nemzetiségü (jó meg van értve első udvarló volt ), másodikat azért mert nem volt szimpatikus neki (jó ezt is megértem ) , na de a harmadikat még én is sajnáltam , azért utasitotta el mert 30cm el magasabb volt :( még én is szomorú lettem nem csak a próbálkozó fiu , már kb 1 éve senki sem probálkozott nála ,én értem hogy boldog mert ott vannak a barátnők de később férjhez mennek s ez meg az s akkor magányos lesz ... , viszont nem hiszem hogy kapna könnyen az ő elvárásainak megfelelöt ,mert nagyon magas elvárásai vannak ezzel szemben ő neki a szépsége kb 10/6-7 és kicsit hisztis ... Szóval elég gondok vannak ... , helyette aggodok mert belelátok a dolgokba :) s még most jön a gond , ugyebár az első nagyon sok esetben nem jön be mert tapasztalatlan s elcseszné s akkor kb a második lenne a férje .. Persze ettől függetlenül az első is lehet férje , s még ott van gond hogy anya is mondja hogy minek legyen barátja ,hogy meggyütse a baját... S mamám is ugyanezen a véleményen van :/ ,, mit mondjak testvéremnek ,hogyan segithetnék neki ? , én még csak 15 éves fiú vagyok de ezen a téren ugyérzem érettebb és tapasztaltabb vagyok mint ő :/ , hogyan segithetnék neki ? Nagyon nem szeretném hogy egyedülálló ként élje az életét ( ő azt mondja "majd lessz ,ha lennie kell " ezen az elven nem lessz semmi ,mert ez csak ugy magától nem jön ,tenni is kell azért hogy legyen ... ) , nem szeretném azt sem hogy ne tapasztalja meg ezt a boldogságot ... A tanácsokat előre is köszönöm :)

2017. nov. 5. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne segíts neki sehogy. Ha majf szüksége lesz valakire, akkor talál magának valakit. Teljesen felesleges ráerőltetni egy párkapcsolatot ha nem akarja. Majd ha megismer valakit aki megtetszik neki, akkor majd összejön vele.
2017. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előbb még neked kellett feleség. Menj aludni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2017. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont amikor a baràtnők kezdenek szarni a fejére akkor magától észreveszi magát és átesik a ló másik oldalára!
2017. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendes vagy, hogy aggódsz érte, de ne szólj bele, nem mindenki vágyik kapcsolatra. Engem a hideg ráz a kapcsolat, a család meg a gyerek gondolatától. Ha meg végül mégis meggondolja magát, biztosan feltalálja magát.
2017. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy érettebb, sőt. Nem mindenkinek kell vagy való a kapcsolat. A szerelem váratlanul kopogtat és semmi rendkívüli dolgot nem kell tenni érte.
2017. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!