Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olvasom sok 25 körüli itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvasom sok 25 körüli itteni nő véleményét, hogy ő nem akar 30-35 éves apát a gyerekeinek, járni sem akar ilyen férfival, mert már nagyon öreg. Akik itt osztják az észt is lesznek 30-asok, akkor jól fog esni, ha a 20 éves nő nyanyának fogja hívni?

Figyelt kérdés
Mondom ezt 32 évesen, hogy nagyon de nagyon nem érzem magamat sem szellemileg, sem fizikailag öregnek. Sportolok heti 3 szor, egyetemre járok, jól öltözök, korhű vagyok. Jól tartom magam. Nem rögtön a zsíros hajú, elhízott, igénytelen öltözékű 30 asokra kell gondolni. Meg,hogy öreg apa...Jesszus.
2017. nov. 6. 15:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%
Intelkigens vagyok. A parom is. 2 evvel idisebb, soha nem vonzottak az oregebb pasik.
2017. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

23 éves vagyok, 28-29 éves korom körül szeretnék gyereket vállalni, akkor fogok ott tartani karrier és anyagiakban, hogy a megfelelő hátteret biztosíthassam a párommal. Ő akkora már 34 éves lesz kb, de jelenleg nem jönnék össze 30+ évessel, mert túl idős számomra. Szerintem ezek a nők is így értették, hogy jelenleg nem jönnének össze 30+ évessel, akivel aztán gyereket vállalnának majd, csak savanyú neked a szőlő, mert nem a saját korosztályodra buksz.

23/N

2017. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%

Nekem 25 éves létemre pont, hogy a harmincas férfiak a zsánereim.

Tehát nem szabad generalizálni!

2017. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki nem akar nálánál 10 évvel idősebb apát a gyerekeinek, távolról sem jelenti azt hogy bármi baj lenne ezzel a korosztállyal, csak nem jönnek be neki szexuálisan, vagy egyszerűen csak fiatal partnert akar. Meg is fordíthatjuk a kérdést, te 32 évesen miért egy 22 éves után futsz mondjuk? Miért nem jó neked a 30 éves nő? Te is voltál annyi idős...akkor most öreg vagy? :-)


Mindenki maga dönti el, milyen korosztályt választ maga mellé. De ha egy 25 éves nő mondjuk 5 év múlva tervezne gyereket (mert ugye megismerkedés, összeköltözés, eljegyzés, házasság stb) akkor be kell látnod hogy a jelenleg 35 éves férfi addigra negyven lesz. Az meg már valóban nem fiatal, mire a gyereke leérettségizik majdnem 60 lesz.

2017. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem jön be a saját korosztályod, ellenben egy fiatal nőtől ezt elvárnád, és kérdőre vonod, ha a saját korosztályában keresgél?
2017. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Remélem falod a 45 éves nőket, hisz csak pár évvel idősebbek nálad, tarthatják KORUKHOZ KÉPEST jól magukat, ahogy te is na meg te is leszel egyszer 45..


Nekem sem kellene 35 feletti férfi, pedig 26 vagyok.


Nem, nem csak azért, mert petyhüdtek. Azért, mert majd 10 évvel több élettapasztalat hatalmas szakadék, más életszakaszban vannak. Egyszerűen többnek érzem őket nálam. Amelyik meg 35 évesen is fiatalokkal vegyül és az egyetemisták életét éli, azért nem kellene, mert nem tartanám normálisnak.


10 én rengeteg, aki ennyi idő alatt nem fejlődik/változik, azzal valami gond van.

2017. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sosem az számít, hogy mit mond, hanem hogy mit tesz. Igaz ez férfira, nőre. Lehet most így gondolja, lehet csak te nem jössz be neki, de ha jön egy tíz évvel idősebb férfi, aki leveszi a lábáról, akkor nem fogja a korát nézni. Nekem is voltak ilyen "biztos nem" kategóriáim, amik párszor megdőltek.
2017. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez nem a külsőről szól. Egyszerűen most 25 évesen több energiánk lesz a gyerekre mint később. A párom is mindig fiatal apuka akart lenni. Mire felnő a gyerekünk, még mindig nem leszünk öregek. Viszont ha ennyi idősen 30+-os férfiakkal kezdek, akkor ez már nem lesz igaz... Alig 40 évesen meg nem szeretnék egy 50-es férfit magam mellé.
2017. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!