Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne úgy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne úgy komoly kapcsolatot találni ha erős a szexuális kisugárzásom?

Figyelt kérdés
22/L
2017. nov. 7. 23:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan az a bajod hogy jól nézel ki azon nagyon egyszerűen segíthetsz magadon. Van öklöd? Akkor b..d pofán magad. Ennyi
2017. nov. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A belsodbol jon vagy ribaancnak oltozol?
2017. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Hol vagy kedves kérdező?


Válaszolsz is nekünk?

2017. nov. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Ma már vannak sugárzásvédelemmel ellátott munkaruhák....
2017. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ilyen nincs. Mármint, én sem tartom magam csúnya nőnek, és ismerek nem egy gyönyörű lányt, tény, hogy brutál sok szexuális megjegyzést kapunk idegenektől, főleg, mikor online ismerkedtünk, de amint valakivel elkezdek komolyabban beszélgetni, szóba sem kerül az, hogy mennyire vagyok komolyanvehetetlen, vagy hasonlók. És az említett lányoknál sem.


Mi mondjuk kinőttünk (vagy talán sosem voltunk benne) a túlkompenzálós korszakban, mikor a kislányok kitömik a cicit és a nyakukba tolják (van, amennyi van, azt is lehet szépen viselni), vagy 10 centis gólyalábakon járnak leggingsben nadrág helyett; illetve a beszélgetések alatt is figyelünk (legalábbis én), hogy a kis hangulatlazító flört, meg pár játékos megjegyzés kivételével ne szóljon idejekorán a beszélgetés a szexről és az én nőiességemről. Azt tapasztalom, hogy ha valaki képes mederben tartani a beszélgetést anélkül, hogy mereven kezelné a másik bókjait, illetve képes olyan témát előrántani, amin a másik elkezd komolyabban gondolkodni, vagy ami érdekli annyira, hogy lekösse, akkor már meglátja benned az embert, legyél akármilyen überdögös nő. :) Lehet, hogy ettől függetlenül néha visszatér arra, hogy amúgy milyen jól nézel ki, és mennyire meg..., de engedd el, olykor nőnek lenni ezzel jár. Sajnos/nem sajnos. Csak nem szabad a nyegle, jellemtelen kislányt adni, aki könnyen szétkapható. Ugyanúgy, mint mikor valakibe belekötnek az osztálytársai. Van, aki ilyen könnyen zavarbajövő, könnyen kizökkenthető emberke, vele jobban kezdenek, vélhetően azért, mert könnyű rá hatni. Nem kell ridegnek lenni, de igenis legyél ott, legyél hangsúlyos, legyél egyenrangú fél, aki átadja a kontrollt olykor (mert az izgi), de ki nem engedi a kezéből. Komolyan fognak venni. VAGY lekopnak, de szerintem elég evidens, miért.

2017. nov. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hazmat ruha boltban.
2017. nov. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
komoly kapcsolatban is lehet dugni, nem értem a kérdést
2017. nov. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
5-ös 😂😂
2017. nov. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Először le kéne feküdnöd velem, hogy eldöntsem, méltó vagy-e komoly kapcsolatra. :'D
2017. nov. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Öltözködj picit szolidabban, ne a szexuális kisugárzáson legyen a hangsúly.
2017. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!