Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedek egy lánnyal de azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy lánnyal de azt mondta, hogy a kuzinjával jár. Most akkor ez azt jelenti, hogy foglalt?

Figyelt kérdés
Flörtölgetett velem, de mikor rákérdeztem, hogy randizunk-e, azt mondta, hogy valójában a kuzinjával él élettársi kapcsolatban 2 éve. Ez ilyen lerázó duma lehetett vagy tényleg igaz?

2017. nov. 8. 07:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amúgy elég durva dolgokat tudtam meg a kuzinról.. Azt pletykálják, hogy kutyaviadalok szervezésével és lányok futtatásával is foglalkozik. Hát szép kis család nem mondom.
2017. nov. 8. 07:59
 2/12 anonim ***** válasza:
igen, de mit veszíthetsz? legrosszabb esetben meglincselnek, vagy ellopják a vesédet:D
2017. nov. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát, engem ledöbbentett a dolog.. Amúgy full magyarokról van szó, ami még durvább.:D
2017. nov. 8. 08:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az szép... én a helyedben k..va gyorsan menekülnék, mert számomra már az se normális, hogy az uncsitesójával él...
2017. nov. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kuzinra többségében távolabbi családtagot értenek, például unokatestvért.
2017. nov. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem látod a stop táblát?

1) rokonja dugja, lényegtelen milyen távoli, van annyi ember a Földön hogy ne rokon legyen aki szedi a pókhálót

2) és aki ráadásul veszélyes arc, ha a csaj ilyennel áll össze akkor ő sem lehet kisangyal. Honnan tudod, hogy nem futtatja mondjuk őt is a kuzin, nem első eset lenne, hogy összeáll a munkaadó a munkáltatóval.


Akárhogy csavarjuk, nagyon gyorsan hátraarc.

2017. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom honnan szeditek ezt a hülyeséget, hogy futtató?

Kuzin = unokatestvér

Azt pedig végkép nem tudni. hogy vér szerinti-e vagy sem.

Az én feleségem a testvéremnek a lánya!

Mielőtt elkezdene valaki baromságokat irkálni, csak közlöm, h nem vér szerinti!

Amikor elvettem feleségül, még semmilyen rokoni szál nem fűzött össze minket.

Csak hogy közben Anyám hozzá ment a Feleségem nagypapájához, így lett rokoni szál is.

Morbid, de semmi kivetnivaló nincs benne!

2017. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt múltkor is egy ilyen kérdés, hogy a csaj beleszeretett a harmadunokatesójába és hogy gáz lenne-e, ha összejönnek. Szerintem igen, még akkor is gáznak tartom az ilyet, ha nem vérszerinti rokon, a családtag az családtag és kész, ne süllyedjünk már le állatok szintjére, elég nagy ez a világ, hogy ne a rokonaiddal kavargass meg szaporodj. Ha pl a szüleimnek lenne egy fogadott gyereke is, aki ugye nem vérszerinti rokonom, akkor is undorító dolog lenne kavarni vele, mert basszus, akkor is családtag...ez elvi kérdés, szerintem értelmiségi körökben ilyen fel sem merül az emberekben, szóval kérdező, az ilyen lányért nem kár.
2017. nov. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7 Olvasd el a kérdező kiegészítését (az első hozzászólás). Nem buksiból szedtük, hogy futtató, hanem a kérdező állította.
2017. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

8#: "értelmiségi körökben"

7#-es válaszoló voltam.

Nálam az értelmiség az intelligenciánál kezdődik.

Ha nincs vér szerinti kötöttség, semmi baj nincs azzal a kapcsolattal.

De lefordíthatom a te kis nyelvedre, ha a nem vér szerinti tesód számodra bombázó lenne, és még esetleg viszonozná is az érzéseidet, hülye lennél nem belemenni.

Vagy meleg vagy? :D

Sok hasonló ismerősöm van, ahol két elvált szülők által összekerült mostohatestvér házasodott.

Mivel a szülők házasodtak először, ezért kellett jegyzői engedély.

2017. nov. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!