Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy lánynak hogy nem tetszik?

Figyelt kérdés

Sajnos nem nagyon vannak opcioim a noknel, es azzal randizhatok, akinek epp kellek es nem olyanokkal, akik nekem tetszenek.


Es hat eleg rossz mikor jonnek ezek a lanyok akik valami miatt leallnak velem.



Ennek oka hogy pl szuzek es nem volt dolguk mas fiukkal mert akkor mar tudnak hogy a tobbi fiu mennyivel jobb hozzam kepest.


Vagy azert allnak le velem mert csunyak es vagy koverek es akkor ugye en vagyok a szamukra a jobb fajta pasi, aki elerheto.


Es sajnos tenyleg zsinorba vannak mar ezek a lanyok nekem mikozben nagyon sok fiatal lany van aki tud es akar is szexelni, magyarul "baxxxhato" de ebbol kifolyolag mar automatikusan nem en fogok neki kelleni hanrm valami jobb pasi.


Ugyanis jo pasival nem lehet mellenyulni...ha esetleg akar impotens is az a fiu, akkor is a kulvilag azt latja hogy jopasit sikerult leakasztani es az arcvesztes lehetetlen.


En meg randizgatok ezekkel a csufi nokkel a hasztalanul es ugy erzem elpazarolom az életem...mondjuk sajnos más opcio nem nagyon van.


Engem nem érdekelnek a meno csajok...RUHA nelkul nezzen ki jol... mondjuk ez alatt ertem hogy ne legyen nagy hasa, ne legyen 0 melle, csipo-derek arany ne az 1-hez legyen kozel, nem nagy dolgok ezek.


2017. nov. 8. 08:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Ne randizz olyan csajokkal akik nem tetszenek. Ez ennyire egyszerű. Gondolom nem erőszakkal rangatnak el a randira.
2017. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ó te szegény..tudod,sok "jópasi" van,aki tett azért hogy jópasi legyen,nem pedig a gépe előtt gubbasztva duzzogott..
2017. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha hülyíted a szerinted csúnya nőket ahelyett hogy el sem mennél velük randizni, akkor drága barátom ezt úgy hívják karma...akinek te kellesz az neked nem, aki neked kell annak te nem. Lehet ám úgy is csajozni, hogy közben nem gázolsz át másokon.
2017. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem akarlak megsérteni, de nem vagy az esetem.

Vagy: veled inkább csak barátságot tudnék elképzelni, de tudod, nem hiszek a fiú-lány barátságban, szóval szerintem inkább ne találkozzunk többet.

Ez egyértelmű, és én nem sértődnék meg rajta.

2017. nov. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

1. Ne randizz velük.

2. Csinàld meg magad vàllj jó pasivà:

-Menj edzeni heti 4-szer

-Épitsd fel az egzisztenciàd

-Legyen vonzó életed

2017. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
3. Mond meg a csajnak ne haragudj de màs típusú lànyokat keresek.
2017. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legszánalmasabbdolog, amit mostanában olvastam.
2017. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj mindenkivel randizni. Gondoltam szólok.
2017. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg a hónap hülyéje vagy. És még csak 8-a van.
2017. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

az, hogy milyen a végettségem és milyen a munkám az csak-- max azt befolyásolja, hog ymilyen társadalmi rétegből fogok nőket érdekelni...


tehát pl diplomával nem a prolik lesznek a f célcsoport.


de az, hogy milyen szépségü lányoknak kell az ember az csak a külsön mulik.


és de jol megéri nekem, hogy évekig dolgozzam ki a belem a kondiban, hogy ugy nézzek ki mint más ALAPBÓL és olyan lányoknak kelljek, akik szintén ALAPBÓL néznek ki jól


egyébként jártam egy évig edzeni, de későn kezdtem el, 26 évesen. Azt mondták, hogy rámférne EGY KIS kondi...nem tudtam, hogy arra értik, hogy jobban nézzek ki...én azt hittem, hogy tényleg csak EGY KIS kondi elég, azaz heti átlag 2 alkalom.

2017. nov. 8. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!