Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a szőke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a szőke nőket imádják a pasik, de a szőke férfiaktól meg irtóznak a nők?

Figyelt kérdés

2017. nov. 8. 16:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy milyen színű a haja, csak legyen hosszú, illatos és nőies. Például az oldal géppel felnyírt hajért börtönbüntetést szabnék ki...
2017. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
50%

A sötét hajat az európai fehéreknél sokkal jobban azonosítják a legtöbben (tehát nem mindenki, de a legtöbben) a férfiassággal, erővel, a világos hajat pedig a gyengédséggel, nőiességgel. Ha megkérdezel 10 vagy 100 nőt és azt mondod muszáj választaniuk, akkor minium a 80% azt mondja majd, hogy neki a sötét hajú férfiak jönnek be jobban. Ehhez képest a férfiak tényleg a világos hajú nőket bírják inkább, ha muszáj választaniuk.


És az a durva, hogy Magyarországon a legtöbb ember TERMÉSZETES (eredeti) hajszíne sötét, de míg a sötét hajú férfiaknak inkább a világos hajú nők jönnek be, addig a sötét hajú (barna, fekete) nők többsége ugyanúgy azt mondja, hogy nekik a sötét hajú férfiak jönnek be. Szőke hajú férfiként Dél- és Közép-Amerikában, a Mediterrániumban, Észak-Afrikában vagy a Távol-Keleten érdemes "hajra alapozva" ismerkedni, mert az ottani nőknél lehet inkább ilyennel hódítani ritkaságként.


Nagy meglepetésre szőke hajú, viszont tényleg jól kinéző srác vagyok, mégis az összes barátom sötét hajú/szőrzetű, minden másban (magasság, arc, fizikum) durván hasonlóan vonzó tulajdonságokkal és ők egyszerűen jobban bejönnek a nőknek. Persze én sem panaszkodom, de azért látom a különbségeket, hogy milyen két amúgy minden másban hasonló szőke vs sötét hajú férfinak itt Magyarországon. Segítek: A sötét hajúnak könnyebb általában.

2017. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
92%
Miért pontoztátok le 58% igazat ír.
2017. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%

#12 ezzel most nagyon próbáltál okosnak tűnni, de ilyen szinten értelmetlen dolog általánosítani, mikor minden ember ízlése más. A kérdés maga is baromság, egyrészt az emberek többség nem hajszín alapján válogat, de tény, hogy mindenkinek van zsánere, viszont legalább annyi nőnek tetszenek a szőke pasik, mint a barnák/feketék. Meg fogsz lepődni, de nekem ponthogy a sötét hajú, latinos pasik nem jönnek be, akikre pedig megintcsak sztereotipikusan azt mondanák, hogy “igazi macsók”, a nők kedvencei...hát nekem pont nem, szexelni még szexelek velük, ha némelyik bejön, de a gyerekeim apja biztos nem ilyen lesz. A középmagas, szőke, német/skandináv vonásokkal rendelkező pasik jönnek be. A kérdésre válaszolva, nem a szőke pasiktól írtóznak a nők, hanem a rondáktól, de annak a hajszínhez semmi köze.

21L

2017. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Természetes szőke lány vagyok. Mindig a fekete,barna hajú pasik jöttek be.De tetszett már tejfel szőke srác is.:)
2017. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
79%

14: Nem, nem más az emberek ízlése. Lehet átlagokat levonni. Tudod, amikor megkérdezel 100 vagy 1000 embert és összesíted a véleményüket. Velem is volt már, hogy egy lány nagyon odáig volt a szőke hajamért. De próbálok nem egy-egy eset vagy egy-egy ember (vagyis én) alapján tanulságokat levonni. Kicsit ki kell zoomolni és jobban megfigyelni a világot, nem csak a saját életünket. Miért van hogy itt csak "próbáltam okosat mondani" szerinted, de ha másról megkérdezünk mondom 100 vagy 1000 embert (mondjuk politikáról), akkor ott lehet következtetéseket levonni, de vonzalomról, szexualitásról nem? Ezek átlagok, általánosságok, amik igazak többnyire.


"az emberek többség nem hajszín alapján válogat, de tény, hogy mindenkinek van zsánere"

Nekem a sötét hajú lányok jönnek be alapvetően, de nyilván nem rúgnék ki egy csinos szőke lányt sem az ágyamból. Viszont tudom hogy inkább a sötét hajú lányok jönnek be jobban.


"viszont legalább annyi nőnek tetszenek a szőke pasik, mint a barnák/feketék"

Nem, ez nem így van Magyarországon, a magyar nők körében.


A válaszod többi részében magadról beszélsz. Első körben csak nézz körbe a társaságodban, szélesebb ismerősi körödben, aztán ugyanígy más forrásokból is. Nem a mártírt akarom játszani, mert nincs mire, mert nem vagyok full sikertelen a nőknél. De ugyanakkor látom azt, hogy mi a helyzet.


15:

Persze hogy tetszett szőke is. Sosem azt mondtam, hogy hajszín alapján rugdosna ki bárki amúgy számára vonzó embert az ágyából. De magunkon is megfigyelhetjük az átlagokat, hogy X emberből aki tetszik, azoknak milyen külső jegyeik vannak.

2017. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom miért, de valahogy sose jöttek be a szőke férfiak. Nekem a sötétebb haj a kedvencem, számomra az a férfias :) De attól nem vetettem meg a szőke férfiakat se és a barátomat se utáltam miatta.

Kinek mi a vonzó.

21L

2017. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
35%
Jah, tényleg, Ryan Gosling nem jön be a nőknek...
2017. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
79%

Miért van, hogy a testépítő pasikat általában díjazzák a nők, viszont a férfiak nem szeretik a "túl izmos" nőket?

Talán azért, mert mások vagyunk. Jó hír, hogy nem csak nemi, hanem egyéni szinten is, így ha még nem is a többségnek, de néhány embernek biztosan tetszel.


22/N

2017. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is a skandináv típusúak jöttek be :)
2017. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!