Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőkben miért ilyen erős a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkben miért ilyen erős a megváltoztatás iránti vágy?

Figyelt kérdés

A jófiúkat fel akarják tüzelni, el akarják rontani, a rosszfiúkat pedig megszelidíteni. Mindegyiknek van egy pasiideálja, de ha az hirtelen előttük teremne, nem kéne nekik, sőt menekülnének előle - ők szeretik ugyanis a potenciális pasit ideálissá tenni. Azt szeretik, ha meló van benne. Ők tulajdonképpen egy jó pasi-alapanyagot szeretnének, amiből ők ideális férfimasszát gyúrnak.


Hölgyek, miért van ez nálatok? Miért szerettek plusz munkát fektetni abba, amit akár készen is megkaphatnátok? És ha ez utóbbi történik, miért menekültök előle?



2017. nov. 9. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy jó dolog, hogy nem készen akar kapni szupermant. Férfinak is jó, h a nő mellett fejlődik.

Egy átlagos pasiból lehet szupermant faragni:)

Mi a probléma? Nem akarjátok? Inkább kisstilüek akartok lenni?

2017. nov. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Pontosan ez volt. Én jófiú vagyok, és a csaj "egyszerű rendes fiút akarok", az "exem mindenféle veszélyes helyzetbe belement miközben ott voltam vele", de azért kaptam a szemrehányást, hogy az exe milyen veszélyes helyzetekbe vitte, és én meg vigyázok rá, és gyak folyamatosan rosszfiúsítani akart, amikor folyamatosan arról papolt mennyire nem tetszett neki az exe rosszfiúsága...


Gyakorlatilag rájöttem, hogy a sok exéből összegyúrt tökéletes férfit akar kifaragni, aki rosszfiú, vagány, de kedves, törődő, és jól néz ki, kigyúrt, kockahasú, menő karrierje van, jól keres, menő drága autója van, és drága presztízsruhákban jár, tökéletes ízléssel, és vezéregyéniség, széles körben irigyelt.

2017. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!