Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz, hogy egy alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy egy alacsony pasi csak kivételesen vonzó személyiséggel/egzisztenciával tud meghódítani egy nőt?

Figyelt kérdés
Ebből pedig egyenesen az következik, hogy a nő fizikailag tulajdonképpen sosem fog hozzá vonzódni, ami csak idő kérdése, hogy mikor vezet megcsaláshoz. Én úgy látom, hogy az alacsony pasik tulajdonképpen csak potenciális cuckold szenvedő alanyok. Tehát a csaj sosem fog szenvedélyesen vonzódni egy törpe pasi testébe, letépni róla a nadrágot és túlfűtött erotikával nekiesni. Márpedig ez jelenti az igazi vonzalmat és elő lehet adni a polkorrekt bullshitet (az itteni csajok alacsony pasiknak címzett "tanácsaira" gondolva, hogy kompenzáljanak más téren), de ha egy pasi testileg nem vonzó, akkor sosem tud őszinte szenvedélyt kelteni egy nőben. Ezért sem értem, hogy az alacsony pasik miért hitegetik magukat és miért nem tudják felfogni, hogy a táplálkozási lánc alján helyezkednek el. Én például első kézből tudom ezt igazolni, vagyis azt, hogy hiába vagyok jóképű, egy nő sem a helyes pofira fog felizgulni, hanem a dagadó hosszú izmos végtagokra, "asztal területű" masszív felsőtestre (amihez jó pipiskedni és szex közben simulni) illetve a méretes férfias vonásokra (nagy kéz, pénisz, fej), amelyek erőt sugároznak és amelyektől a csajok nedvesednek. Pont emiatt sem értem azon pasik vágyait, akik pénzzel szeretnének felszedni egy nőt. Nem tudom, én iszonyatosan lúzernek érezném magamat, ha egy csaj nem a fizikai létemért szeretne, hanem egy olyan dologért (személyiség, duma, bankkártya), ami tulajdonképpen csak illúzió a szerelem szempontjából. Létezik egyáltalán olyan pasi, akit elégedettséggel tölt el, hogy a személyiségével/pénzével tud csak meghódítani egy csajt?

2017. nov. 9. 22:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem, nem igaz.

Azt viszont nagyon jól látod, hogy lúzer vagy, de ennek semmi köze a magasságodhoz. Bár gondolom ezt már ezerszer elmagyarázták neked, ahogy azt is, hogy szánalmas az önigazolásnak ezen módja. Az se kevésbé visszataszító, hogy más alacsony pasikat lehúzol, csak azért, mert te töketlen vagy. Ebből kifolyólag a személyiséged is nagyon messze van a "kivételesen vonzótól". Ezt az unszimpátiát csak fokozza a "dagadó hosszú izmos végtagokkal" rendelkező férfiak iránti irigységed.

Azért mert te ilyen eltorzult önképű életképtelen komplexusos kisfiú vagy miért érzel késztetést, hogy megpróbáld a többi alacsony, de egyébként normális férfit lehúzni, hogy ők csak "hitegetik magukat és szenvedő alanyok"? Így könnyebb igazolni és felmenteni magad, hogy ne kelljen fejlődnöd? Szánalmas.

2017. nov. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

166 cm vagyok, 17 éves korom óta mindig volt kapcsolatom, a leghosszabb 7 évig tartott, a legrövidebb 5 hónapig.


Most egy 169 cm-es nővel élek együtt lassan egy éve akivel közös jövőt tervezünk.


De nem is rinyálok, hanem teszek a kapcsolataimért, vicces vagyok, jókedvű a pénzes cicababákat pedig messziről elkerülöm, mert 95%-kal egy beszélgetést nem tudok lefolytatni.


34ffi

2017. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Engem magasságtól függetlenül első sorban kivételes személyiséggel lehet meghódítani.

Az exem csóró, 165 cm magas férfi és testileg vonzódtam hozzá, mert helyes volt, ragyogó mosoly, jó illat, betonkemény izmok.

2017. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%

170 cm törpe vagyok, 30 éves szűz


Ha nem baj elmesélem mi volt ma. Úgy voltam vele nem biciklivel megyek hanem gyalog a boltba...kb 15 perc a belváros. Miközben mentem láttam párokat, egyedül járkáló csajokat, fiúkat...péntek van, gondolom bulizni mentek. Azt vettem észre, hogy a lányok mind magasabb nálam, komolyan nem láttam alacsonyabbat nálam. Ez igaz a középkorú nőkre is. Egyetlen 1 gyereket láttam aki alacsonyabb volt nálam, de az egyedül is volt, nem is társasággal volt...Sokszor meg megálltam miközben párokat láttam elmenni mellettem, megfordultam megnézni őket...hmm magamba nekem ilyen életem nem lesz sose. Felállás ált. : nő velem egymagas vagy magasabb picit, vagy fél fejjel. Csávó 1 fejjel magasabb nálam, de minimum félfejjel azaz 180 cm. Képzeljétek 1 párt láttam...fiu akkora volt mint én a csaj kicsivel kisebb...mondom magamba a többiekhez képest milyen törpék. Csaj tuti dobni fogja majd...Mentem és a csajok, nők még rám se néztek, mivel látták törpe vagyok, magasabbak voltak nálam. Nem volt semmi. Ilyenkor eszembe jutott hogy miért volt olyan szemét az apám hogy gyereket mert csinálni ? mi jogon rontotta el az életem ? Olyan volt ez a séta mintha góliátok között mentem volna. Kb olyan voltam mintha 12 éves lettem volna, holott a legtöbbnél idősebb vagyok...

2017. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem azért nem jönnek össze veled, mert alacsony vagy, hanem mert nincs önbizalmad.
2018. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Személyiség nem számít. Pénzed legyen rengeteg.
2018. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!