Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért taszítom ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszítom ennyire a lányokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves vagyok és még egyetlen egy párkapcsolatom sem volt. A lányok szó szerint levegőnek néznek. Nem is igazán beszélgettem meg lányokkal interneten de még szemtől szemben sem és ennek köszönhetően egyetlen egy lány barátom sincsen. Mivel nincs e tapasztalatom a lányokkal való beszélgetésben így ennek köszönhetően egyáltalán nem szoktam senkivel sem ismerkedni. És persze annyira bamba vagyok, hogy észre sem veszem ha talán szimpatikus vagyok valakinek, bár szerintem soha senkit sem érdekeltem. Nem tudom, hogy befolyásolja-e, hogy nincsen önbizalmam és saját magammal sem vagyok kibékülve. És persze mosolyogni sem szoktam mert egyszerűen nem szeretek.



2017. nov. 10. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírod szeretni magad, akkor milyen jogon várod el mástól, hogy szeressen?
2017. nov. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
amíg magadat nem tudod szeretni, hogy várod el bárki mástól, hogy megszeressen?
2017. nov. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a való világban! Felnéztél végre a képernyőből?

Nem vagy menő, de erre korábban is rájöhettél volna ha nem élsz dobozban.

Már nem is leszel menő, mert nem születtél helyespasinak, ennyi.

18/N

2017. nov. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elvileg semmi probléma nincsen velem mert már sokan megdicsértek, hogy jól nézek ki és helyes vagyok de én ezt nem tudom elhinni és elfogadni.
2017. nov. 10. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt az ideje elkezdeni. Agyban dől el.
2017. nov. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 CFB ***** válasza:

Meg kell tanulnod elfogadni magad, reálisan látni az értékeidet, és rossz tulajdonságaidat. Jól érezni magad a bőrödben. Ezek mind meg látszódnak egy ember viselkedésén, hogy ki van-e beküldve saját magával, vagy nincs.

És nem kell állandóan mosolyogni, mint egy tejbetök. Én nem szeretek mosolyogni;ha engem valaki képen mosolyogni lát, az nagyon ritka. Elég, ha a baráti körödből jól érzed magad, és hacsak néha is, de megmosolyogtatnak.:)

2017. nov. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!