Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyképű és beképzelt az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyképű és beképzelt az a lány, aki szépnek látja magát, ezért lesz unszimpatikus a férfiak számára?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy amint kiírja egy lány itt az oldalon, hogy szépnek tartja magát, vagy az arcát, alakját, esetleg meg van elégedve önmagával, egyből negatív reakciókat vált ki legfőképp a férfiakból.

Tudtommal a pasik sem szeretik az önsanyargató, önbizalomhiányos lányokat.


Nyilván mindenkinek más a szép, de egyből csúnyának titulálják azt a lányt, aki felvállalja a szépségét?

Nem akarják alátámasztani, hogy igenis csinos és szép, csakhogy ne növeljék az önbizalmát?


Férfiak, hogy is van ez valójában?


2017. nov. 11. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg azért lesz ellenszenves, mert az ilyen kérdések gyanúsak. Egy szép nőnek ugyanis általában nincs társkeresési problémája, sőt, egy közepes külsővel rendelkezőnek sem nagyon. Azt hiszem, sokan jártunk már úgy, hogy ismerkedést ajánlva ráírtunk a szegény, szerencsétlen, magányos nőre, aki nem válaszolt. Szóva ezek nagy része valószínűleg kamu, ezért lehet az ellenszenv.
2017. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Azért nem mindegy, hogy ezt hogy közvetíti mások felé. Az, hogy meg van elégedve önmagával, van egy egészséges önértékelése, tesképe az teljesen normális, sőt elengedhetetlen dolog, ami baromi vonzó. De ha azt, hogy ő milyen szép beképzelten, kérkedve fejezi ki mindenki számára aki szembejön vele, az kifejezetten taszító.

Ugyanakkor a hisztiző kisfiúknak azért esik rosszul, hogyha egy nő szépnek látja magát, mert ezáltal azzal is tisztában van, hogy ő milyen férfit akar/érdemelne maga mellé. Ők pedig ennek nem felelnek meg.

2017. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Akkor vált ki antipatikus érzéseket, ha jön egy lány, közli, hogy ő milyen szép és arról rinyál, hogy csak selejtes vagy szintjén aluli pasik találják be illetve, hogy nincs barátja és mennyire nem tud senkit találni.


Most komolyan, belőled szimpátiát váltana ki egy olyan férfi aki idejön, leírja, hogy milyen jóképű és sikeres pasi, de nem megy neki a nőzés mert csak a csúnya lányok találják be? Neked sem az lenne az első, hogy "úúú, milyen jó pasi vagy tényleg, teljesen igazad van, gyere ismerkedjünk!"

2017. nov. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem speciel bejön ez az attitűd
2017. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egészséges önértékelés nagyon is vonzó tud lenni. Az viszont, ha kijelenti, hogy ő milyen szép és ezt folyamatosan hangoztatja (akár úgy, hogy másokhoz hasonlítja magát), már ellenszenves. Ha szépnek látja magát, azzal semmi gond, de hogy szerintem is szép vagy sem, azt majd én eldöntöm, ne akarja megmondani helyettem. Sokan keverik ezt a 2 dolgot és általában kiderül, hogy aki ezt próbálja bizonygatni a környezete felé, annál pont nincsen rendben az önértékelés.
2017. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De mit ér a szépsége önmagában?


akár férfinek akár Nőnek?

ha egyszerűen nem jók a belső értékei

2017. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én férfiként csak nézem miket irnak itt nehànyan gyakran manipulalni probalnak a fikazassal
2017. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kontextus, lelkem! Nagyon nem mindegy a kontextus.. Én is szeretem az olyan nőket, akiknek van önbizalma, és jól érzik magukat. De itt amikor olyan szövegkörnyezetben olvasom az általad leírtakat, ami önsajnáltatásról is szól úgy másodsorban (“..Hogy lehet, hogy ennekellenére nincs senkim), vagy bók kunyerálás céljából vetik fel a témát, és látszik rajtuk, hogy visszaigazolást várnak (mert talán mégse annyira biztosak magukban), akkor az már más érzést fog kiváltani belőlem.

Én csak azt furcsállom ezen az oldalon, amikor valaki önigazolást keres magának, olyan dolgokra, ami itt abszurd, két okból. 1. Hogy véleményezzek embereket, akiket nem ismerek/nem látok? 2. Egyáltalán én is miért adnék arctalan idegenek véleményére, tehát miért lenne fontos nekem, hogy itt dicséreteket várjak?

2017. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!