Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 éves nőknek jól megy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 éves nőknek jól megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nen
2017. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem igazán:


[link]

2017. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2017. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ha a Blikk megmondta, akkor az úgy is van.
2017. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Ma is volt egy itt ríni, hogy jajj de nehéz, egy érdeklődőt meg elküldött a francba. Ismerkedni így igen nehéz.

31/f

2017. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egy diplomás, csinos, magabiztos 30-as nőnek nagyon nehéz olyan férfit találni, aki vele egy szinten van – vélte a szakember. – Ráadásul azok a 30-on túli pasik, akik még nem keltek el, nem elég merészek, inkább olyanok, mint a tejbetök."

Tudod, van az a helyzet, hogy jobb egyedül. ;)


Egyébként van, aki tud ismerkedni, van aki nem. Nem egyforma minden 30 éves nő.

2017. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

Nem.


Én a ksh-nak hiszek. De nézd meg a képen szereplő nőt, nem is csoda. Erről beszélek már mióta.

2017. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm, megvagyok. Csak nem azzal kell kezdenem, hogy 30 vagyok, mert ez így leírva sok, amúgy meg 24-25 éves korom óta ugyanúgy nézek ki. És ugyanúgy működik most is a dolog, mint akkor, azzal a különbséggel, hogy ott nekem jobban belefértek még komolytalan dolgok, és azzal, hogy azóta volt egy 4 éves kapcsolatom, ami sok dologra megtanított párválasztás szempontjából, amire addig nem figyeltem. Itt már azért próbálok rá utalni, hogy aki parázik a leánykéréstől, annak nem én vagyok az embere.
2017. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Jelentősen csökkent a népszerűségük a 20-25 éves csajokhoz képest, de még mindig jól megy nekik. Viszont pát év múlva már a kutyának sem fognak kelleni.
2017. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sikerült a társamat megtalálni :(

Hiába kerestem.


A málé,félénk férfiak valahol elrejtőztek,viszont a bunkók,agressziv,macsók férfiakból túl sok van!!! Ezért nehéz megtalálni a jó férfiakat!

2017. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!