Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a férfiak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak és a nők hogy ha egy fiatal férfinak több milliós autója, lakása, márkás ruhája van akkor a nők máris sorban állnak érte?

Figyelt kérdés
Sok ilyen férfit ismerek ismerősők közül. Megvan mindenünk és nem találnak barátnőt. Még sem tudnak minden szimpatikus csajt leszólítani az utcán vagy a boltba csak mert van pénzük. A legtöbbjük meg elég mazsola és az egojuk a pincébe.

2017. nov. 12. 21:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az abszolult looserek hiszik. Akiknek nincs lakásuk. Egy 4 milliós suzukiról nem is álmodhatnak. A márkás ruha is vágyálom számukra. Pedig ez utóbbi filléres tétel az előzőekhez képest. Kapsz bugatti pulóvert, loyds cipőt 40.000 forintért. Gyönyörűek, elegánsak. Másrészről miért érdekel azok véleménye a társkeresésrőé, akiknek 1 pár zokni megvásárlása gondot jelent.
2017. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj meg utolsó, de aki kiad 90 Eurót egy Bugatti pulcsira, ami doszt ugyan úgy néz ki, mint a kínai boltos az nem értékes pasi, hanem egy igazi korlátolt idióta.. :D
2017. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
22%

Ezek a dolgok alapból magukkal hozzák a magabiztosságot, egoista világszemléletet. A pénz sokakat megváltoztat ilyen téren. Ha annyira életképtelen mazsolák lennének akkor nem tudom hogyan van több milliós autójuk, stb (hacsak nem apuci révén).

Amúgy meg párkapcsolatot könnyebb kialakítaniuk mert semmi hátrányuk nem származik ezekből csak előnyük. Szexet összehozni pedig nagyjából annyira lesz nehéz nekik mint egy bármilyen nőnek kb.

2017. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
22:07-es. Nem úgy néz ki, mint a kínai. Nekem vannak. :) 100 - 130 euró között szoktam venni. 90-ért még nem láttam. Minden annyit ér amennyi az ára. Azért érdekes lelkivilága van annak, aki megvesz egy 13 eurós terméket és megideigoziálja magának, hogy ugyan azt hordja, mint aki 130-at fizetett érte. Végül is autóban szinte ugyanaz a 4 millós új darab, mint amit kapsz 400.000-ért. Lakásban is amit, kapsz 10 misiért mint a 100 milliós.
2017. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A pénz mellé kell egy kis egó és hogy a BMW kulcsát tudja lengetni a csajok arcába, azon felül hogy a gazdak pasira hajtó nők sekélyesek, mellé meglepően hülyék és sokszor a szájukba kell rágni hogy nekem-sok-pénzem-van-gyere-dugni.

Nyilván nem arra értem ezt akinek normális értékrendje van.

2017. nov. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A Bugatti pulcsit ugyan azok a kínai kisgyerekek gyártják, mint a kínai boltosat. :)
2017. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha megnézed Jánost a kereszten Glasgowban, talán megérted, hogy nem csak a keret más. 5000 forintos nő az út szélén vagy 50.000 forintos szolgáltató. Ugyan azon anyagogból épül fel. A különbség? Rado vagy replica?
2017. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Általában azoknál a nőknél fontos a pénz, akik a legjobban hangoztatják, hogy náluk bizony nem fontos. Falun divat nézni, kinek milyen kocsija, mennyi földje van, kik a rokonai stb. Bár nem számít a pénz, érdekes módon soha nem a polgármester fia sír, hogy nem jut neki csaj.
2018. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!