Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A prostik sokkal olcsóbbak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik sokkal olcsóbbak és hatásosabbak mint egy PUA oktatás?

Figyelt kérdés

Amikor elmondom az ötletem egy férfinak akiben megbízom, hogy mi a tervem, PUA akadémiára akarok menni, és megmondom mennyibe kerül, mindenkinek ugyanaz a reakciója. Hogy annyi pénzből már cicitengert vásárolhatsz és rengeteget dughatsz. Ott meg egy ilyen "lehúzós" tanfolyamon ami több százezerbe kerül, senki sem garantálja, hogy el fogod valaha veszteni a szüzességed, és hogy lesz-e bármilyen változás.

Utána néztem, tényleg gyönyörű nőket lehet megkapni, a PUA-hoz képest nagyon olcsón. Szerintetek melyiket válasszam?


2017. nov. 13. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Mindkettő pénzkidobás, de a prostituáltnál legalább kapsz valamit a pénzedért.
2017. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Én nem tudom, valójában mennyibe fáj ez a PUA bohóckodás, de mindenképp prostizz helyette. Ott legalább valóban dugni fogsz.
2017. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Szerezz magadnak egy normális nőt, aki szeret (bár ilyen eltorzult személyiséggel ez nehéz lesz).


Prostihoz menni undorító, hányingerkeltő dolog.


A PUA mozgalom pedig színtiszta lehúzás. Az egész csak a hozzád hasonló nyomingerek lehúzására lett kitalálva

2017. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A pu*a oktatásnál egy csomag wc papír is olcsóbb és hatásosabb
2017. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyen pua rajongók egyetlen célja a szex.

Vagyis logikus, hogy prostizni egyszerűbb.

2017. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Prostikba befektetni nagyon lúzerség. Egy valódi férfi nem fizet a szexért, mert meg tudja hódítani a nőket, és azok ingyen lefekszenek vele. Tudom, hogy a GYIK-es pasik erről másképp vélekednek, de ez az igazság.


A PUA-ba valóban érdemes befektetni, hiszen megtanulsz a csajokkal beszélni, viszont NEM AJÁNLOM a több százezer forintos tanfolyamokat, mert véleményem szerint amik a médiában vannak, azok nem a valóságot tükrözik. Felszínes oktatásért sok pénzt elkérnek.


Helyette inkább szerezd be Zsedényi Csaba: Kulcs a nőkhöz című könyvét:


[link]


Ebben benne vannak az alapok. Valójában azonban ez nem is kifejezetten PUA könyv. Csak az első része foglalkozik azzal, a második része a társkereséssel, a harmadik része pedig a párkapcsolattal foglalkozik.


(Üdv: egy PUA)

2017. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Önfejlesztés inkább,PUA-t így nem csípem mert ennek mélyebb vállfaja a személyiségfejlesztés,szemléletmód váltás.

Pl: RSD,John Cooper Social Heartistry, VIPPUclub, van jó oktatás csak nehéz megtalálni.


Mex sem rossz,de nem hiteles nekem, Jimmit meg felejtsd el igazi balf_sz csicska.

2017. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarsz pénzt költeni, akkor inkább a prostik, de igazából egyik sem. A PUA tanfolyamokra szerintem nincs értelme annyi pénzt elverni, a női vonzalomkeltés alapjai, meg egy csomó hasznos cikk fent van ingyenesen a neten. Vagy még amit #6-os ír, a kulcs a nőkhöz, azt lehet érdemes beszerezni, meg még amiket a #7es ír, angol nyelven rengeteg jó anyag van.

Na meg hogy az ember PUA legyen, ahhoz rengeteg gyakorlás, terepre járás kell, és ez nem alternatíva a legtöbbeknek, inkább ami fontosabb az alapok ismerete a nőkkel kapcsolatban.

Na meg nem árt tudni a hatékonyságot sem, pl. a daygame szerintem időpocsékolás, meg fölösleges stressz csak. Max buliban lehet érdemes ismerkedni, de ott is egyszerűbb ha iszik is az ember, vagy pedig a neten ismerkedni, de csodára ott sem érdemes várni.

2017. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Személyiségfejlõdés + külsõ építés + egzisztencia építés.


Ezek kellenek.

Külsõ:

-heti 4-5 edzés

-Ruhatàr akàr stylisttal

-Szoli akàr

-Két hetente fodrász


Egzisztencia:

-Piacképes szakma szerzése

-Karrieista hozzààllàs

-Rengeteg meló

-Vezetõi skillek fejlesztése


Csak ez nem kevés meló,és sajnos itthon sokan nem gondolkodnak,csak elvégeznek mondvacsinàlt büfészakokat,felvesznek olyan ruhàkat amibe kutyàt nem fürdetnek meg,és beletörõdnek a langyos kakiba.


Ezért kell fejlõdni csak sokan ezt nem vàllaljàk.

2017. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én ismerem a PUA módszereket, és egyet-kettőt a PUA-k közül is.

Nem igaz, hogy a tanfolyam végeztével egyből bárkit megfektetsz majd, de az sem igaz, hogy nem ér az egész szrt sem és csak lehúzás.

Az igazság, mint oly sok esetben, a kettő között van, a mérleg nyelve pedig a tudást befogadó - az elszántsága, a tanulni vágyása, a céljai, a szándékai.

Ha hajlandó vagy energiát belefektetni, ha az egész "PUASÁG" pszichológiai háttérével is foglalkozol, ha nem idegenkedsz az önfejlesztéstől és hajlamos vagy az önreflexióra, nem csak tippek, trükkök és taktikák érdekelnek, akkor sikered lesz.

A PUA diszciplínákat úgy képzeld el, mint a mankókat: ha Te nem akarsz járni, azok sem fognak eljuttatni sehová, addig viszont, míg a lépteid bizonytalanok, megbicsaklik a lábad, qrva sokat fognak segíteni.

Hidd el, egy tisztességes PUA is ezt mondaná neked, aki az ellenkezőjét állítja, az hazudik.

A lényeg: a qrvázás a könnyebb és kezdetekben a gyorsabb, olcsóbb út, önmagad fejlesztése nehezebb, de mind anyagilag, mind morálisan-szociálisan sokkalta kifizetődőbb.

Hogy ne csak a levegőbe beszéljek, Zsédényi Csaba könyve tényleg alapmű, és olcsóbb, mint egy prosti; az is igaz ugyan, hogy a benne leírtak sokszor ellentmondanak a GYIKES megmondóemberek állításainak, úgyhogy ha te inkább nekik hiszel, meg se vedd, hanem irány prostizni.

Remélem segítettem.

32/F

2017. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!