Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem megy már a randizás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy már a randizás. Kiégtem volna?

Figyelt kérdés
Üdv. Volt egy négy és fél éves párkapcsolatom, ami véget ért kb. másfél éve. Az ok az az volt, hogy különváltak az útjaink, mindketten mást szerettünk volna. Namost a lényeg az, hogy azóta kezdek begubózni. Úgy érzem, ha nyitok egy lány felé, Ő unalmasnak talál és itt vége is a dolognak. Ami valószínűleg igaz is, hisz még mindig szingli vagyok. Miképp tudnék érdekesebb lenni? Nem értem a nőket? Nem mellesleg olyan helyekre se nagyon járok, ahol ismerkedni lehetne. Internetet próbáltam, de ettől a : szia, mizu? és hasonló érdekfeszítő kérdésektől a falra mászok. 29/F

2017. nov. 13. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Mizu?
2017. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A neten ki kell fogni azt, aki ténylegesen ismerkedni akar és nem csak az idejét elb.ni. Tulajdonképpen azzal van a gond, hogy hiányzik a láng, nem keltette fel senki úgy az érdeklődésed, ha csak randizgatsz.
2017. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!