Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan esett rosszul a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul a dolog?

Figyelt kérdés

Tegnap este elmentünk iszogatni egy lánnyal, aki tetszik egy ideje. Úgy alakult az este, hogy kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, és felvetettem, hogy megpróbálhatnánk együtt. Erre ő visszautasított. Nem is ez bosszant, hanem az, hogy amikor megkérdeztem, hogy van-e rajtam kívül más is a képben, így felelt:


"Eddig csak két jelentkező van, te és egy másik ismerősöm".


Mi az, hogy "csak"? Vagyok olyan jó, érek annyit mint ő, vagy akármelyik exe, nem értem, miért kell így ledegradálni a másikat?



2017. nov. 8. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Lehet öt is szokott lenni a kettő akkor megfelel "csak"-nak.
2017. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Részeg volt? Lehet azt sem tudta mit beszél.
2017. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellett volna mondanod: "akkor engem kihúzhatsz, anyukám"
2017. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Józan volt.
2017. nov. 8. 21:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Te kerdezted, o valaszolt.
2017. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem, mit kell csodálkoznotok. Nekem is van nem egy fiú ismerősöm, akivel jó ideje jóban vagyunk, és meg merek engedni vele kicsit kötetlenebb, kevésbé illedelmeskedőbb beszélgetést. És bizony, ha megkérdezné, hogy mi a helyzet a pasikkal, gond nélkül megmondanám neki, hogy hány emberrel beszélek ismerkedési szándékkal, hány az, akiben többet látok egy jó társaságnál, kivel fogok randizni legközelebb, és ki tetszik, stb. És nem azért, hogy most előadjam magam, hogy milyen jó nő vagyok, mert ez nem "jó nőség", hanem inkább közvetlenség kérdése szerintem, nekem is ritka, ha csak 1-2 ember akar tőlem valamit. Általában agyon nyaggatnak különféle üzenetekkel a színvonaltalantól a figyelemre méltóig. Mert ismernek. Mert nyüzsgök, és könnyű velem beszélgetni. Emiatt meg felkapott vagyok boldog-boldogtalannak.


Téged meg nem degradált le senki. Tudtommal nem mondott rád semmi rosszat. Azt meg, hogy milyen szempontból vagy olyan, mint az exe, ő dönti el. Lehet, hogy neked is van diplomád, autód meg szakállad, mint az exeinek, de lehet, hogy ő más szempont miatt figyelt fel rájuk. Nem biztos, hogy azért, mert a saját szempontjaid mentén nézve felérsz az exekig, az ő szempontjai mentén is ütöd a szintet. Arról nem is beszélve, hogy az ex sem véletlen ex.

2017. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz elfogadni egy őszinte választ a kérdésedre, akkor ne tedd fel.
2017. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Furcsán van megfogalmazva a kérdés. Mióta kell jog ahhoz, hogy rosszul essen valami? Hogy lehet jogot adni egy érzésre? Elhiszem, hogy nem volt kellemes érzés, de gondolom az lett volna a kérdés, hogy elítéld-e őt emiatt.
2017. nov. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, aláírom, én tettem fel a kérdést nem megfelelően.
2017. nov. 8. 23:42
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

A 6-os jópofa. Anonim celeb :D


Jobb ha tudod, azért kapsz annyi ajánlatot, amiért a boltban is elkapkodják az akciós árut! :D Tudják, hogy olcsó vagy, és hamarosan lejár a szavatosságod! :D


Persze attól lehet, hogy baromi jó nő vagy, biztos csini az alvázad, de az érdeklődők 95%-a nem azért keres, mert benned látja a leendő gyermekei anyját. Ismerek gyönyörű nőket, mégsem kapnak sok ajánlatot, mert egy genetikai hibával születtek. Van tartásuk sajnos! Ha a férfiaknak ez feltűnik egy nőben, akkor jó esetben ez tiszteletet vált ki, és olyan fog közel merészkedni, aki látja a punci körül a nőt is! :)


31/F

2017. nov. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!