Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El fog jönni az idő, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog jönni az idő, amikor nem kell a nőknek szégyellni azt, hogy idősebbek, hanem elmondhatják a korukat, már az ismerkedés elején?

Figyelt kérdés
Vagy mindig úgy lesz, hogy "illetlenség megkérdezni"?
2017. nov. 13. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Igen.

A kor meg a súly....mintha ez bármit is rontana az öszképen....de ők tudják. -.-

2017. nov. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Itt az idő. A félelmek és a gátlások csak a fejedben léteznek.
2017. nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én férfi vagyok.
2017. nov. 13. 23:50
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Ebben a pasik is hazudnak gyakran, + még a magasság.
2017. nov. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, látom muszáj volt feldobnod a labdát... na lesz-e valaki, aki lecsapja?
2017. nov. 13. 23:52
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Én ezt sosem értettem... Miért nem kellemesebb érzés kiszórni az elején a férgesét? 28 éves vagyok, és 70 kiló. Egyiknek sem nézek ki, és imádom nézni az arcokat, mikor rácsodálkoznak. :D A súly a testkompozíción múlik, ami nekem tökre rendben van (szerintem), és őszintén tudok nevetni, mikor valaki a szám hallatán lehusiz, főleg kb. 18%-os testzsírral és 11 éves sportmúlttal, amit azóta sem hagytam abba. :D Amúgy meg 60-nak tippelne. Ugyanígy vagyok a korommal, relatíve jó géneket kaptam, ezért nem sokkal lestrapáltabb a bőröm, mint a húszas éveim elején, mosolynál van egy kis ránc a szemem sarkában, de amúgy is figyelek arra, hogy mit eszem, és nem élek káros szenvedélyekkel, és ennyi. 23-nak mondanának a legtöbben. Mindkettőre rá szoktam kérdezni, mielőtt elmondom, mert érdekel, ki mennyire néz öregnek vagy dagadtnak. Aztán jön a meglepetés. Szeretem a sztereotípiákat lerombolni, és hiába tudják az emberek a "számaimat", nem érdekli őket, mert más az, amit látnak tőlem. Őszintén, engem sem nagyon érdekel, ha egy férfi huszonéves, ha úgy néz ki, hogy mellette még az apám is jobb formában van...


Én nem tartom illetlenségnek. Ami már illetlenség, az szerintem a havi fizura vagy a szexuális partnerekre való rákérdezés. Félre ne értsetek, azt is őszintén megmondom idővel, mert mindkettővel boldogan együtt tudok élni, de nem első randis téma.

2017. nov. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Sosem hazudtam sem a koromat, sem a testsúlyomat illetően. Nem is kellek most sok pasinak komoly kapcsolatra :-)

De nem érdekel, nem fogok hazudni, hiszen ezek a dolgok úgyis kiderülnek. Mondjuk vicces lenne, ha egy 40-50 közötti pasinak a korom miatt nem kellenék. Ha nem tetszem, azt megértem, de a korom miatt? Na mindegy, úgy nagyjából kb hidegen hagy.

N 40

2017. nov. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Én sem hazudtam soha, bár tény, hogy nem is vagyok annyira idős. 27 éves vagyok, de sokkal fiatalabbnak látszom. 17-20 körül szoktak tippelni. A súlyomon is meg szoktak lepődni, 50 kg vagyok, de 40-45 körülre szoktak tippelni, mivel aktívan sportolok, ezért igencsak izmos vagyok, egy minimális zsírral.

Én is szeretem a meglepődött arcokat látni. Párom is fiatalabbnak néz ki, mint amennyi. Sokszor nevettünk azon, hogy egy bakfis tinipárnak látszunk, miközben én tanítok, ő pedig kutatásokban dolgozik.

2017. nov. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez elmefüggő. Van akinek ez már születésekor eljött, van aki élete végéig szégyent érez emiatt, ok nélkül.

Nem létezik illendősség vagy illetlenség s ha létezne sem függne össze bármiféle kérdés feltételével, kizárólag a helyzet teljes egészével.

2017. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hàt először azon kellene túllépni, hogy én 20 évesen elmondhassam a koromat. Minden ismerkedés abbamarad(még korombeliekkel is WTF¿?) Mikor kiderül. Tippelni olyan 25-30 közé szoktak, még hosszabb beszélgetés utàn is, tehàt akkor bukok le mikor ki van mondva. 20 êvesen egy 20 éves làny szàjàból azt hallani hogy fiatal vagyok hozzá....
2017. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!