Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszahúzódó félénk fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó félénk fiú vagyok. Mit tegyek annak érdekében, hogy megváltozzak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira félénk vagyok, hogy nem merek a lányok felé közeledni. Úgy állok hozzá, hogy úgysem érdeklem őket. Már többen is mondták, hogy semmi baj nincsen velem csak nagyon látszik rajtam, hogy visszahúzódó és félénk vagyok. Egyszerűen hihetetlen számomra, hogy engem valaha is szeretni fog egy lány én ezt nem tudom elhinni. Hiába dicsértek meg többen is valamilyen oknál fogva akkor sem tudom elhinni és elfogadni. Magamat egyáltalán nem tartom helyes fiúnak a dicsértek ellenére sem.


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2017. nov. 15. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz megváltozni. A fejedben kellene kicsit rendet tenned magaddal szemben, az önbizalmadat kellene tuningolni.Önbizalom, önmegvalósítás.

Nem az a lehetetlen, hogy nem fog szeretni egy lány téged, hanem az, hogy hiába is fog szeretni, te nem fogsz érte megváltozni. Én vártam egy nagyon félénk pasira hónapokat, imádtam,csak ő volt a FÉRFI számomra...és a töketlenségével a végén csak kiábrándított. Mindent megpróbáltam mire rájöttem, hogy nélküle én kevés vagyok, mert ameddig ő nem tud úgy tükörbe nézni és azt látni amit én mondok, vagy éreztetek addig hiába.

Röviden....ilyen vagy, de ha szerencséd van, egy lány talán lehet annyira kitartó, hogy vár rád pár évet, mire elhiszed neki, hogy szeret, mert te egy szerethető ember vagy:)

2017. nov. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
vagy megunod h nincs senkid v szenvedsz tovább...rajtad áll, h megnöveszted-e a golyóidat...
2017. nov. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ezen nem lehet válroztatni.Nekem nem sikerült.Bonyolult a nők világa.f
2017. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Semmi baj nincs ezzel hogy félénk vagy, nem lesz ez mindig így. Majd bátrabb leszel. Szerintem először mindenki félénk egy kicsit ha ellenkező neművel beszél csak valaki hamarabb túl teszi magát ezen.

Ha gondolod írj és beszélgessünk :)

2017. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

28 éves vok és még mindig félénk vok.Nem merek közeledni.Nem tudok beszélgetni a nőkkel.Ennyit arról hogy lehet változni.

Csak az élet kedvem vette el.

2017. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont a 3 as által îrt dolog miatt rontotram el a fél èletem. A nők is emberek!!! Nem kell istensègnek tekinteni őket nem olyan félelmetesek!
2017. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
SPORT
2017. nov. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hm. A válasz szerintem összetettebb.

Olyan dolgot kell csinálni, ami önbizalmat ad. Pl sport, ahogy az előző válaszoló írta.

Nálam is ez volt. Nekem az segített hogy elértem a céljaim munka területén.

Sportolok, attól nem nőtt. Megnyitottam a saját vállalkozásom, attól igen. Stílus váltás, új fodrász, séró... Attól is.

Minden elhatározás kérdése, keresd meg a megfelelőt, érezni fogod mitől dagad a melled. :)

Hajráhajrá! Rajtad múlik!

2017. dec. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!