Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban lányok/nők vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok/nők véleménye érdekelne: Így lenne esélyem nálatok?

Figyelt kérdés

Végre szeretném rászánni magam, hogy elmegyek valami szórakozóhelyre (nem most,hanem hétvége felé), elsősorban csajozás céljából, viszont még sosem voltam,és nem tudom mire számíthatok. Mennyire reális,hogy majd odajön hozzám valaki? Mert én nem tudom elképzelni magamról hogy leszólítsak valami random csajt, azt csak nagyobb mennyiségű ital hatására tenném,viszont olvastam hogy az nem túl vonzó. Ha már a vonzót írtam: arra is kíváncsi lennék hogy egy jobb belvárosi szórakozóhelyen mi számít vonzó megjelenésnek, amivel sikereket lehet elérni? [link]

[link]

Úgy képzeljetek el engem mint a képeken szereplő férfit, mármint hogy pont így öltözöm én is, meg nagyjából ennyire vagyok sportos.. vajon ilyen(ehhez nagyon hasonló) külsővel lenne esélyem hogy valakit "felszedjek"? :)

23F

(Mielőtt bárki megkérdezné: azért nem voltam korábban sehol, mert nem néztem ki még így sem. Én úgy ítéltem meg annó hogy ez egy jó célkitűzés,most viszont hogy elértem, megint elbizonytalanodtam. Mi van ha a többi fiú/férfi jobb nálam? Az edzőterem is,ahová napi szinten járok, tele van nagyon nagydarab,nagyon kigyúrt 30-40 évesekkel, velük nem vehetem fel a versenyt sajnos..egyébként most már tudok egész jól beszélgetni nőkkel, nem jövök annyira zavarba, meg szokták mondani hogy jól nézek ki, és ezért is gondoltam hogy most már esetleg kipróbálnám magam a mélyvízben is, de előtte még meghallgatnám a Ti véleményeteket is :)).


2017. jún. 29. 22:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%

"Mennyire reális,hogy majd odajön hozzám valaki? Mert én nem tudom elképzelni magamról hogy leszólítsak valami random csajt"


Attól függ mit szeretnél, mert normális (párkapcsolatra vágyó) lányok nem fognak odamenni hozzád.

Amúgy mikor ezt leírod mennyire érzed magadat férfinak? Ezt komolyan kérdezem, mert elég fatökű viselkedésre utal...

Egyébként 1 buli még nem a világ, nem kell csodákat várni. Sőt...

2017. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%

Csak a képet néztem meg, bocs.

Ez egy pózer, többet áll a tükör előtt mint én :D

Inkább egy magas, izmos, koszos autószerelő srác kell :D


Az ilyet arconröhögöm, mert egy kis kötsög :D

2017. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem, mert a) nem járok dizsibe, b) nekem ez a pasika túl bzis.
2017. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a r1banc csücsör odabaasz.
2017. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem simán van esélyed, ha magabiztos vagy és odamész valakihez. Sőt, oda sem kell menned, kezdésnek bőven elég, ha szemezel valakivel. Ha mosolyog, meg hosszan néz, akkor félig már nyert ügyed van szerintem, utána már nem nagy dolog odamenni és megkérdezni, hogy mit iszik, stb., utána jöhetnek a bevezetőkérdések, pl. Gyakran jár e az adott helyre? Milyen zenéket szeret? Miért jár ide? Blabla..

Sok sikert, szerintem ha valakinek jó a dumája és magabiztos, már sikere van! ;)


24N

2017. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Számomra taszító az ilyen megjelenés, biztosan nem akarnék ilyem sráccal ismerkedni. Persze, akik buliban akarnak pasit felszedni, azoknak bejön. Azt viszo t ne nagyon várd, hogy majd a nő fog odamenni hozzád.
2017. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nekem se igazán vonzó a képen látható egyén, de inkább egy fiatal férfivel ismerkednék, mint egy 30-40-essel.
2017. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Pedig ez egy jó testalkat. Cserélnék szívesen.

30/f

2017. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ilyen külsővel kétlem,hogy lányokat szeretnél felcsípni.Full bu zi a srác a képen és ha te hasonlóan festesz akkor van egy rossz hírem..Amennyiben nem kamu a kérdés.
2017. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Azta olyan a combja mint az én vádlim😂😂
2017. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!