Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban lányoktól kérném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányoktól kérném, hogy segítenének, hogy legyek sikeresebb Tinderen?

Figyelt kérdés

Fent vagyok már kb. egy-másfél éve, en húzogatom (nem úgy...) jobbra a nőket, de "matchem" legfeljebb egy-két havonta akad egy, legtöbbször róluk is kiderült, hogy valószínűleg véletlenül húztak jobbra, mert amint rájuk írtam, néhány óra / nap után elpárologtak, mint a kámfor. Olyan, akinek tényleg tetszem, na olyan tenyleg nagyon ritkan (kb. félévente-évente) akad. A legutolsó ilyennel nagyon jól elbeszelgettem, bejelöltük egymast Fb-on, de nem akartam elijeszteni, úgyhogy szemelyes talalkozót még nem kertem tőle. Na ezutan egy hétre, az egyik reggel látom, hogy kapcsolati státusza: kapcsolatban... Akkor egesznap csak néztem magam elé...

Nade a lenyegre visszatérve, segítenetek, hogyan legyek sikeresebb Tinderen, min változtassak, profilkep, leírás (olyan általánossagot, hogy legyek szellemesebb, eredetibb, add magadat, nem igazán kérek, mivel pont ezen kritériumokba futottam különböző honlapokon és pont ezeket szem előtt tartva írtam meg a bemutatkozást. Olyat sem, hogy "ez gáz", mert lehet, hogy igaz, de nem konkrét, légyszíves írd meg, hogy miért gáz!)

Belinkelem ide a "screenshotokat" a tinder profilomról, cenzúrázatlanul:


[link]


[link]


Válaszokat, segítséget előre is köszönöm, trollok pedig kíméljenek!



2017. szept. 19. 09:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mosolygósabb képet egy elönyösebb szögböl
2017. szept. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%
En is ezt akartam irni. Mosolygos kepet tegyel fel, de legalabb is ne ilyen komorat.
2017. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
52%
Komolytalan a szöveg. Nem kell odaírni, hogy mi a bajod a programmal, semmi köze semmihez. pont olyan, mint amikor valaki itt feltesz egy kérdést, és elmeséli hozzá az egész életét. Az jön le belőle, hogy rossz a kommunikációs készséged, nem tudod, mit hova és hol illik.
2017. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
53%

Ezt a minden más esetben húzz jobbra-t szedd le, ettől tök komolytalan az egész, és marhára nem vicces. Aki csak dugni akar, az úgysem a te típusodat keresi általában (no offence), aki meg nem, annak ez "olcsó játék hülyegyerekeknek" jellegű poén. Plusz annak a 2-3 sornak a helyére értelmes információt is berakhatnál magadról.


A képed... tudom, hogy ezzel mutatod meg leginkább magad, úgy, ahogy vagy, de ritka előnytelen. Más szögből kellene fotózni (picit feljebbről) és az sem árt tényleg, ha mosolyogsz... vagy legalábbis nem ilyen "én most nagyon akarok és nagyon komoly vagyok" arckifejezésed van.


(ha angol nyelvtannáciskodás is jöhet: helyesebb olyan formában a hobbik felsorolása, hogy I like reading, playing poker stb-stb. A kirándulás meg inkább hiking, mint trip)

2017. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

Jaj szegény kérdező, ezt akartad? Mindenki összevissza írja mi nem jó.

Én nőként azt mondom kevesebb info, mosolygós kép.

2017. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
13%

valszeg az van bandikám, hogy nincs összhangban a keresleted, a kínálatoddal.

magyarul: te egy átlag nőt keresel, miközben te átlag alatti srác vagy valljuk be.

az átlag csaj, pedig megkapja az átlag feletti pasit...érti?

szóval neked maradnak azok a nők, akik nem annyira vonzóak, szépek. komprumisszum ennyi.

2017. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is olyan kapja be az egesz vilag hangulatu a fotod. Keress valami elönyösebb kepet
2017. szept. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%

Mosolygós képet és egész alakosat is kell kirakni!


Mindenképp szerepeljen rajta olyan kép is, ahol egy szenvedélyes hobbidat űzöd. Akkor van igazán önbizalma az embernek, akkor nagyon jó kisugárzású képek készülnek. Tehát a leírásod alapján olvasós/kirándulós/pókerezős közül valamelyik (de egy háziállatos is mindenképp legyen, ha nem kamu az imádat).


Leírásba ne kerüljön negatív-elutasító dolog, szóval ne jajgass az új tinder hibáiról! Én azt a rész törölném, úgy mint a nem vicces vicceskedés.

A leírásban szereplő unalmas hobbikat pedig valami sejtelmességgel lehetne feldobni, ami azért egyértelműen utal a tevékenységre...

pl kirándulás-szeretem a magaslati levegőt és a távoli horizont látványát. vagy valami hasonló fasság :D


a kinézeted viszont nagyon nem okés. szóval lehet mázolni mindent, de alapvetően a béna séró és kecskeszakáll már romba dönt mindent, mindez előnytelen fotón, és a többit még nem is láttuk. Hozd ki az egyéniséged a stílusodban-öltözködésedben is! Sok próbálkozás kell hozzá, és ki kell mozdulni a komfortzónádból néha, hátha magadra találsz egy olyan stílusban, amit még nem mertél próbálni eddig. Ne egy panelba zárt proli képét fesd! :)

2017. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%

1. Töröld ki az angol szöveget és inkább írd ki az elejére, hogy milyen nyelveken beszélsz, csak így:

"HUN, ENG" (vagy még amiket: hogyha német akkor GER, stb...)


2. A leírásban a nevedet nem kell kiírni, úgy is látszik már fentebb magától is. Ne írd ki, hogy mit csinálsz Debrecenben vagy Nyíregyen, csak maga a két város neve legyen ott egymás után. Hagy találják majd ki ismerkedéskor, hogy pontosan mi is köt téged ezekhez, ne lődd le előre a poént.


3. A magasságod jó ha ott van kiírva, mert viszonylag magas vagy és az pozitív dolog. Az maradjon.


4. Ez a "komoly kapcsolat: húzz jobbra, minden más eset: húzz jobra" nem túl vicces, inkább kicsit kínos. Töröld.

Ugyanez igaz az alatta lévő szövegre. Nem kell ennyit írni még itt magadról, meg ilyenekről, hogy "reméled találsz valakit".


5. Ne szmájlizz még.


6. Remélem azért összesen kb 4-5 képed az van feltéve.


7. A hobbijaidhoz még valami érdekeset, különlegest nem tudnál írni? Ami felkelti az emberek érdeklődését.

2017. szept. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

1: töröld ki az egészet és kezd előröl

2: keress olyan képeket magadról, ami valami akcióban van, lehetőleg mosolygós, hobbi és amire büszke vagy. NE olyat amiben pózolsz a kamerának, MAX ha különleges helyszínen vagy és csak így tudtál fotózni!!!

3: A legjobb, ha hobbi leírást kihagyod, hanem inkább képekben mutatod be a hobbikat (olvasás és filmezés nem éppen hobbi), pl kirándulós képet ahol éppen megmásztál egy hegycsúcsot, vagy haverokkal pókerezel és nagyban nevettek.

4: a leírásod max 2 mondatos, csattanós, vicces szöveg legyen, lehetőleg egyedi és rád vonatkozó.


amit felraktál az egy nagyon szürke, kb a férfiak 90%-ra érvényes leírás és a kamerába selfiző képeket SENKI sem szereti!


Itt el kell adnod magad, ahhoz néhány szuper kép kell és egy szép csattanós szöveg. Gondolj bele, hogy a lányok kb 5 másodpercet szánnak a profilodra, emiatt olyannak is kell lennie! És egy ilyen álmos fejű képre 1 másodpercet sem szánnak, egyből balra megy. 1 fő kép kell ami megfogja a tekintetet, valami különleges, és nem muszáj téged "tisztán" látni rajta.

2017. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!