Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vált ki valakiben ellenérzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vált ki valakiben ellenérzéseket, unszimpátiát az, hogy a másik fél szemüveget hord?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szexi...
2017. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. Max annál, aki durván megszívta szemüveges emberrel, és még mindig nincs túl a dolgon. Olyan lehet, hogy valaki sokkal jobban néz ki benne, vagy sokkal rondábban. Általában a fémkeretek, sötétedő lencsék, meg amiknek nincs alul keretük, nagyon el tudják csúnyítani az arcot. De ez csak személyes rigolya.
2017. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A mai hipszter világban a kérdést nem értem...
2017. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem hipszterségből vagyok szemüveges, másokon sem akarok fel ha hordanak. Azért érdekel a véleményetek, mert az egyik "barátom" (most már megkérdőjelezem a viszonyunkat) legalább négyszer megjegyezte hogy hogy nézek már ki, idiótán, stb stb, és rajtam kívül is már hallottam ahogy beszólt egy lánynak érte. Én benne csak a frusztráltságot látom (nem mintha én nem lennék az, de ilyenben nem nyilvánul meg), kíváncsi vagyok hogy vannak-e még hozzá hasonlók akiket ennyire irritál valami, amiről az illető nem tehet.
2017. nov. 16. 18:55
 5/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sokakban.

De foglalkozz olyannal, aki minél jobban érti, csak személyiség számít.

2017. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bennem nem.

Sokaknál jól áll.

2017. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Mi fontosabb neked? Az, hogy jól láss, vagy az, hogy mit mond egy idióta, akinek szintén áll a zászló, bármikor juthat ilyen sorsra.

Akkor mit fog mondani, belenéz a tükörbe: Tyű, de hülyén néz ki a fejem.

Egyébként ismerek olyat, aki brahi szemüveget hord, mert tetszik neki, de nincs rá szüksége. Mostanában nagy divat.

2017. nov. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be a szemüveges nők. Igen, néha már nekem is kell hordanom. De ez nem úgy működik, ahogy itt páran elképzelik, hogy hirtelen rájövök, hogy mekkora marhaság ez, és onnantól máris tetszenek.


De ne aggódj, van olyan ismerősöm, igaz nő, aki csak szemüveges férfival volt hajlandó szóba állni. Van akinek pont szemüveg miatt fogsz tetszeni.

2017. nov. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, eddig nem gondolkodtam ezen. Általában föl sem tűnik, de van, akinél irritáló a szemüveg. Nem szeretem, amikor valaki úgy viselkedik, mint Okoska a Hupikék Törpikékben és ezen sokat ront egy rémes, vastag, oda nem illő szemüveg.
2017. nov. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Kivéve, ha sötétített üvegű. Az bennem a nem egyenes járatú ember benyomását kelti.
2017. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!