Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes emiatt 15-20 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes emiatt 15-20 évvel idősebb férfit választanom magam mellé emiatt?

Figyelt kérdés
Eljutottam arra a pontra, hogy már olyan kapcsolatot szeretnék, ahol babát lehet tervezni. Sok-sok korombeli párt ismerek, akik a gyerek születése után 1-2 éven belül szétmentek. Ráadásul nem is olyan felállásban, hogy becsúszott a baba, hanem tartós, hosszú kapcsolatok voltak ezek, tervezett gyerekekkel. Apuka előszeretettel lécelt le, mert rájött, még mindig csak huszonéves, "élni akar". Annyira elrettentenek ezek az esetek, hogy már nem merek randizni korombelivel. Egy 35+os pasi már jó esetében kiélte magát, mögötte van esetleg válás, gyerek... Esélyesebb, hogy ők nem lécelnek le csak úgy? N24
2017. nov. 18. 20:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ugyan csak 28 éves vagyok (férfi), de már volt alkalmam kiélni magam, évek óta készen állok rá és szeretnék is legalább 1 gyereket, viszont én meg sajnos még értelmes nőt nem találtam hozzá.
2017. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én most töltöttem a 39-et egy hónapja és már egy kis ideje úgy vagyok vele, hogy ha találnék magam mellé egy normális (számomra+számára én) hölgyet akivel lehetne gyereket tervezni a jövőben, akkor baromira örülnék neki. Kicsit hasonlóan érzek, mint az előttem szóló férfitársam, még nem találtam meg. Én monogám vagyok, sajnos az exem nem volt az, mint kiderült :) Szoktam volt mondani, hogy az egészséges korkülönbség az olyan -10 kb. nálam, de ugye a szerelem/szeretet ezeket a dolgokat úgy át tudja írni, mint a pinty, szóval én nem zárkóznék el ha több lenne mínuszba, csak ne zavarja a hölgyet sem. :)
2017. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Minimum legyen 50 éves!
2017. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!