Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennetek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ebben a helyzetben, hogy valasztanatok?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal hogy biszexualis vagyok, es szerelmes voltam mar lanyba es fiuba is...

De most nem tudom mit tegyek !

Van egy no aki rettenetesen vonz, az erintese, a nezesen, a csokja, a teste, a lelke, minden !

DE

Megismertem az occset es o is ugyan ilyen hatassal van ram. Bizsergek tole is rendesen.

Tudom eleg morbid felallas!


Azt erzem h mind a kettobe bele tudnek szeretni.

Ha az egyikkel vagyok akkor a masikra gondolod, ha az egyik megerint eszembe villan a masik erintese. Szivem szerint egyszerre mind a kettovel lennek de ugye ez kivitelezhetetlen, miattuk. Jo testverek de egymas nemi elete tabu. Mind a kettovel voltam mar szexualisan, nem tudnek valasztani h melyik volt a jobb vagy izgatobb.

Erzelmileg kozel allnak hozzam, belejuk tudnek szeretni, de ez eleg bonyodalmas lenne.


Segitsetek! Ti mit tennetek ebben a szituban? Mi lenne a legjobb megoldas?


Mindannyian 30as korosztaly vagyunk. Szoval nem tini problema!


2017. nov. 19. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Egyik sem. Onnantól, hogy voltál mindkettővel, nagyon kellemetlen lenne a kapcsolat bármelyikkel, esetleg az ő viszonyuk is megromolhat emiatt. Arról nem is beszélve, hogy te sem tudsz egyértelműen dönteni, és valószínűleg ott fog motoszkálni a fejedben a másik, mert találkozni fogtok valószínűleg.


Tudom, hogy nehéz, de szállj ki ebből minél hamarabb.

2017. nov. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én messzire menekülnék. Eleve nem jönnék össze exem testvérével, bármennyire is vonz, nekem ez nagyon bizarr lenne hogy mindkettővel szexeltem, főleg hogy nem is egyneműek. Ennél már csak az rosszabb aki előbb egyik szülővel, majd a gyerekkel (vagy fordítva), esetleg másik szülővel... Vagy ezt még lehet ragozni, nem megyek bele.
2017. nov. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyik sem exem :-)

Most alakul a kapcsolat vagy nem

Fogalmam sincsen h mi lesz belole...


A baj ott van h ha kilepek belole akkor magabol a tarsasagbol is el kell tunnom

De a tarsasag osszeszokott barati nagyon kedvesek nekem

Ezt pedig nem akarnak

De ha maradok akkor mind a kettojukkel megmarad a kontaktus

Szoval elegge patthelyzet

2017. nov. 19. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:

#3, dehát te írtad hogy "Mind a kettovel voltam mar szexualisan" Jó akkor most mindegy hogy ex vagy csak szex volt, akkor is ultragáz.


Én hagytam már ott társaságot szakítás miatt.

2017. nov. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az hogy osszegabalyodtam mind kettovel meg nem jelenti azt h kapcsolat is van ...


A tarsasagban nem egy jo baratom van ezert nem hagymam ott ezer eve ismerjuk egymast ...


De igen tenyleg nem igen van mas megoldas :-(

2017. nov. 19. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!