Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim! Ti inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Ti inkább melyik csajt választanátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel muszáj választani, vagy ha nem tudjátok beleélni magatokat akkor egyik ismerősötök kér tanácsot és ti javasoltok neki.


a, Külsőre nagyon szép és vonzó teljesen odavagytok érte, viszont nem túl intelligens. Persze nem buta inkább naiv butuska benyomást kelt de egy csupaszív teremtés, aki vidám csacsogós és érzelmi intelligenciában viszont nagyon magasan áll, érzi mi kell nektek és tudtok rá ilyen téren támaszkodni. Megértő és gondoskodó. Viszont az élet egyéb területén nektek kell talpraesettebbnek lennetek. Nagyon szeret titeket és ki is tudjátok egymásnak mutatni.


b, Külsőre annyira nem jön be mint a másik leányzó de nyilván undorodni nem undorodtok tőle, csak mondjuk ha az előző 10/10 akkor ő 10/7. Ő nagyon okos intelligens lány, aki szellemileg simán felveszi veletek a versenyt, lehet vele beszélgetni szinte mindenről az élet nagy dolgairól, lehet rá karrier és anyagi szempontból támaszkodni mert eléggé karrierista. Viszont érzelmileg kevésbé hozzáférhető azaz nem vagytok ilyen téren ugyanolyanok. Ha baj van meghallgat de nem igazán érzi át, próbál segíteni de "inkább hagyjuk". A szeretetnyelvetek látszólag nem azonos. Viszont imponáló, hogy okos és szellemi társ.


Nos? Kort is írnátok és meg is indokolnátok?


2017. nov. 20. 12:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
Az első az nem igazán létező kategória. Persze vannak dögös meg vidám, csacsogós csajok, akik el is hiszik magukról, hogy magas az érzelmi intelligenciájuk, meg lehet rájuk támaszkodni (és másoknak is bemesélik: mivel pedig az emberek hajlamosak hinni annak, akinek jó a s...gge, el is hiszik), de az ilyenekről derül ki az első gebasznál, hogy az a fene magas "érzelmi intelligencia" tényleg csak a csacsogásról meg az "én vagyok a társaság középpontja" attitűdről szól. Gond esetén viszont jön a "jaj, de hát te vagy a férfi, oldd meg", esetleg tovább is áll, mert potenciális partnerekben nem szenved hiányt.
2017. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%
3: Annyira vicces, hogy még ez a nyúlfarknyi mondat sem a saját gondolatod, semmilyen szinten. Csak egy unalomig ismert mantra, amit feltehetőleg valami női magazinban olvastál. Persze semmi köze a valósághoz, de nem baj, az egód a helyén ha azt gondolod, a lúzer gyáva férfiaknak csak azért nem kellesz, mert nem érnek fel hozzád. :))
2017. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%
#3: Én a b-t választanám, erre mit mond a magazinod?
2017. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%

"Nagyon naiv vagy, ha azt hiszed, te egy nőre támaszkodhatsz anyagilag. A férfiakkal ellentétben nekik eszük ágában sincs megosztani bárkivel is a megteremtett javaikat, sokkal inkább lesz az feléd is egy minimum elvárás, amit ha nem teljesítesz, akkor szó szerint le fog nézni." Gondolom anyádtól semmi támogatást nem kaptál soha...undorító, szégyelld magad. A legtöbb nőismerősöm önfeláldozó, keményen dolgozó típus, arról ne is beszéljünk, hogy hány férfi szarik a gyerekére és sajnál tőle mindent.

Az meg egyenesen vicces, hogy itt megy a misztifikálás, jaaajj egy nő ne legyen "kemény karrierista", de más kérdések alatt meg már azon rettegtek, hogy a nők elveszik a (képzelt) fizetéseteket. Nem is tudjátok mit akartok, mindenbe bele kell kötni.

A kemény nőtől való félelem? De közben a nőnek legyen tartása.


Aztán csodálkoztok, hogy 30-40 évesen nincsen senkitek...

2017. nov. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha már hezitálsz, hagyd mindkettőt.


Az elsővel tönkre fog menni a kapcsolat, mert lenézed, a másodikkal pedig sosem működött.

2017. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%
" Persze semmi köze a valósághoz, de nem baj, az egód a helyén ha azt gondolod, a lúzer gyáva férfiaknak csak azért nem kellesz, mert nem érnek fel hozzád. :))" Mégis te rinyálsz itt naphosszat és gyűlölködsz, hiszen önreflexióra képtelen vagy, nem te vagy a hibás, hanem a több millió ismeretlen nő.
2017. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16: Neked vannak súlyos problémáid az önreflexióval, ha egy kritikára csak ilyen ócska személyeskedésre meg nettó hazudozásra futja. Végtelenül szánalmas, de felőlem éljél csak az alternatív valóságodban.
2017. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A második lehetőségnél nem lehetséges hogy csak még nem találtátok meg a közös hangot? Mennyi ideje ismeritek egymást?

Van egy kis olyan benyomása a szövegnek hogy az első elvakít téged a külsőségekkel és az aranyosságával, a második meg esetleg valamivel titokzatosabb vagy nem azonnal nyílt érzelmileg is, és idővel jobb lenne az érzelmi viszony is.


Ha ez nem így van, mindkettővel hosszabb ideje ismeritek egymást, akkor inkább az első, bár nálam nagyon fontos szempont lenne az intelligencia. Engem az fog meg leginkább

2017. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A karrieristával az a gond hogy nem biztos hogy feladja a karrierjét.De sztem a zsák a foltját.:)
2017. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
12-13.: soha nem szoktam női magazinokat olvasni :) saját tapasztalatból írtam, amit írtam.
2017. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!